איש היאח"ה שחקר בעברו את ראש הממשלה: "לנתניהו יהיה קשה בעימות עם הרו"

ישי בן דרור חקר בעברו שלושה ראשי ממשלות, בהם גם זה הנוכחי. בן דרור סיפר כי בחקירות שערך בעבר עם נתניהו הייתה אווירה לא קלה: "הרגשנו שאפשר לחתוך את האוויר בסכין". על האפשרות שיתרחש עימות בין הרו לנתניהו אמר: "הוא לא שמח על כך וייאלץ להיות מאופק"

איש היאח"ה לשעבר, ישי בן דרור, ומשחזר את השעות בחדר החקירות. על האפשרות שיתרחש עימות בין הרי לנתניהו אמר כי "נתניהו שיתף פעולה אבל לרוב לא קשר את עצמו למעשים".

 

האם יהיה עימות בן ארי הרו לנתניהו? בן דרור אמר כי "אני מאמין שנתניהו לא שמח על זה שהרו יצטרך לספר את מה שהוא יודע. מכיוון והשיחה תהיה מוקלטת, נתניהו ידע שיום אחד הדברים שלו יצאו החוצה ואני חושב שהוא לא ירצה שהציבור יראה אותו במצב שלא מוסיף לא כבוד. אני חושב שהוא יאלץ להיות מאופק. אני לא מאמין שזה יגיע לצעקות או הרמת קול או הטחת האשמות, זה לא נראה לי סביר. למרות שמדובר במצב מיוחד, אנשים במצבים מיוחד מתנהגים קצת אחרת. זה הגיוני, טבעי ואנושי".

 

>> ראש ממשלה בחקירה - כתבות נוספות:

נתניהו על החקירות: "לא מתייחס לרעשי הרקע וממשיך בעבודה״

לאחר ההסכם עם הרו: החל מאבק הירושה על החלפת נתניהו· פרשנות

יחסי אדלסון-נתניהו בצל חקירת תיק 2,000: "ישראל היום" נגד רה"מ?

 

ראש הממשלה בנימין נתניהו דיבר היום (ראשון) בפתח ישיבת הממשלה והתייחס לשרים שהגנו עליו בראיונות בתקשורת על רקע פרסום החשדות נגדו בדבר שוחד, מרמה והפרת אמונים. "אני מודה למי שהתראיין בעניין החקירות", אמר ראש הממשלה תוך שהוא מדגיש את המילים "למי שהתראיין".

 

נתניהו אמר את הדברים לאחר ששרת התרבות מירי רגב גיבתה אותו היום בראיון לתחנת הרדיו 103FM וטענה כי החקירות נגדו הם תוצאה של קונספירציה של השמאל והתקשורת.