בדרך לסערה הבאה? כך בחר ח"כ אורן חזן לחגוג את יום ירושלים

"סערת הסלפי" עם נשיא ארצות הברית טראמפ לא שככה, אבל חבר הכנסת מהליכוד ממשיך להצטלם באופן פרובוקטיבי. הפעם – תמונה בה הוא נראה כביכול "מרים" את כיפת הזהב שבהר הבית. חזן: "לא הייתה כוונה להתריס. הר הבית שייך לעם היהודי"

 

 

עוד לא שככה הביקורת על חבר הכנסת אורן חזן (הליכוד) סביב צילום הסלפי שלו עם נשיא ארצות הברית, דונלד טראמפ, אבל נדמה שהוא מכין את הסערה הבא: צילום שנוי במחלוקת שלו כשברקע כיפת הזהב בירושלים.

 

הצילום צולם אתמול, ביום ירושלים, ובו נראה חזן כשהוא "מרים" את כיפת הזהב, במה שעלול להתפרש, ודאי בהקשר של מקום כה רגיש במחינה דתית, כמחווה חסרת כבוד או חסרת רגישות.

 

>> כתבות נוספות בחדשות 10:

טראמפ: אבקש ממשרד המשפטים לבחון הטענות להדלפות מהפיגוע בבריטניה
"אי אפשר היה להפריד ביניהם": שניים מהרוגי הפיגוע - זוג צעיר
דיווח - אם המחבל למשטרה: "הוא עובר תהליך של רדיקליזציה"

 

בראיון, אמר חזן ש"לא הייתה כוונה להתריס" ושהוא "מכבד את כל הדתות". לצד זאת, הצהיר חבר הכנסת כי "הר הבית שייך לעם היהודי, ארץ ישראל כולה ניתנה לנו לנחלה". כמו כן, אמר חזן שהוא מרשה לעצמו לצחוק על עצמו מדי פעם, כי "מי שלא יודע לצחוק על עצמו לא יהיה מספיק רגיש בשביל להיות שליח ציבור".

 

 

הסלפי המפורסם עם הנשיא
 

הסלפי המפורסם עם הנשיא(ללא קרדיט)

 

חזן לא ידוע כחבר כנסת שנרתע מלעורר סערה. תמונת הסלפי שלו עם טראמפ עוררה הדים בכל המערכת הפוליטית. שר מהליכוד אמר: "אף אחד לא הזמין אותו לטקס, כבר שנתיים אנחנו מתמודדים עם הליצן הזה".

 

חזן, מצדו, לא התרגש מהביקורת והתייחס לכל העניין בבדיחות הדעת. "נתניהו כעס שלא הזמנתי אותו להצטרף", אמר, "הציבור אהב את זה". כמו כן, אמר חבר הכנסת כי הנשיא טראמפ אהב את זה.

 

חזן טען ש"פרוטוקולים זה יפה, אבל אפשר לחרוג מהם" וכי הוא הציג את עצמו כ"טראמפ הישראלי", דבר שמצא חן בעיני הנשיא.