לא אהבה להשאיר את הילדות לבד. נבעה
לא אהבה להשאיר את הילדות לבד. נבעה
,ללא קרדיט

בג"ץ קבע: גופתה של אילנה נבעה שנרצחה בפיגוע בת"א לא תנותח

בתום מחלוקת סוערת בין בני משפחתה של נבעה והמשטרה החליט בית המשפט שלא לנתח את גופתה ולהביאה לקבורה. המשטרה ביקשה לבצע את הנתיחה לאחר שבבית החולים לא נמצאו סימני ירי על גופה והתברר כי היא נפטרה מדום לב

בתום דיון לילי ממושך קבע היום (שישי) בית המשפט העליון כי גופתה של אילנה נבעה, שנהרגה בפיגוע הירי לפני יומיים בתל אביב לא תנותח.


הדיון בנושא הגיע בעקבות עתירת המשטרה לאחר שמשפחתה של נבעה התנגדה נחרצות לביצוע הנתיחה. מועד הלווייתה טרם פורסם.

 

הטרור בשרונה - כתבות נוספות:

ברשות הפלסטינית חוששים: בעקבות הפיגוע - גל הטרור צפוי לחזור
על רקע הפיגוע: סגר כללי הוטל על השטחים, בירושלים נערכים לתפילות יום השישי

נתניהו בשרונה: "תפסנו את משתף הפעולה עם המחבלים"

 

המשטרה ביקשה לבצע את הנתיחה לאחר שבבית החולים איכילוב לא נמצאו סימני ירי על גופה והתברר כי היא נפטרה מדום לב בעת מנוסתה מהמקום.


הלווייתה של נבעה היתה אמורה להתקיים אתמול בבית העלמין ירקון, אולם המשטרה סירבה לשחרר את הגופה לקבורה, על מנת לקבוע את סיבת המוות באופן ודאי, דבר שעשוי להשפיע על כתב האישום שיוגש נגד שני המחבלים.

 

 

זירת פיגוע הירי בשרונה
 

זירת פיגוע הירי בשרונה(רויטרס)

 

"אילנה לא אהבה להשאיר לבד את ארבע בנותיה ולצאת לבלות", סיפרו בני משפחתה, "אולם היא החליטה לצאת בכל זאת לבלות עם חברותיה, שלא ראתה שנתיים, מאז החלה את העבודה הקודמת". בעלה של אילנה, אלון, ששמע על הפיגוע מיהר לנסוע למקום אבל אילנה כבר פונתה לבית החולים, שם קיבל אלון את הבשורה המרה.

 

ארבעה בני אדם מצאו את מותם בפיגוע במרכז המסחרי שרונה בתל אביב. ארבעתם יצאו לחגוג ולבלות ונרצחו בידי שני בני הדודים מיטא, שהגיעו על מנת לרצוח כמה שיותר ישראלים. אתמול הובא למנוחות עידו בן ארי, יוצא סיירת מטכ"ל מרמת גן, שבילה עם אשתו ושני ילדיו במסעדת בנדיקט.

 

היום ייערכו הלוויותיהם של שניים מהנרצחים הנוספים באירוע. ב-14:00 בצהריים, תיטמן מילה מישייב, בת 32 בבית העלמין הדרומי באשקלון. מילה הותירה אחריה הורים, שני אחים ואחות. שעה קודם לכן, ב-13:00 ייטמן מיכאל פייגה, בן 58 מרמת גן, בבית העלמין ברחובות. הוא הותיר אחריו אישה ושלוש בנות.