ישב ב"מקס ברנר" ליד המחבלים: "זה רק עניין של מזל שאני חי"

שמואל צרויה, אחד מעדי הראייה שניצלו בפיגוע הטרור במתחם שרונה אמש, משחזר את הפיגוע. "חשבתי שאני בסרט אימה. אתה לא יכול להיות מוכן לזה. הקנה היה יכול היה להיות מופנה אליי כמו שהוא הופנה אל הקורבנות"

שמואל צרויה, ישב אתמול שולחן ליד המחבלים בפיגוע הטרור במסעדת "מקס ברנר" במתחם שרונה מרקט בתל אביב. היום הוא משחזר את האירוע הנורא.

 

"ישבתי לשתות קפה במקום עם ידידה. ישבו לידי שני בחורים מעונבים. לא חשדתי בכלום. כל אחד עסק בענייניו", משחזר צרויה. "פתאום שניהם קמים ואני שומע דריכות של נשקים. חשבתי שאני בסרט אימה. אתה לא מוכן לזה, אתה לא יודע איך לאכול את זה".

 

לכתבות נוספות מהפיגוע בשרונה מרקט:

>> תיעוד: כך נשמעו שיחות הטלפון למוקד מד"א בעת הפיגוע

>> "רעדתי מפחד": תיעוד בריחת העובדים והמבלים בשרונה מרקט בעת הפיגוע

>> אביו של אחד המחבלים: "לא ציפינו לזה, הבן שלי לא משוייך לשום ארגון"

 

 

 

 

"כמו סרט אימה". שמואל צרויה(חדשות 10)

 

למזלו של צרויה המחבלים פנו לעבר הצד השני ולא ירו לעברו מה שאיפשר לו לברוח מן המסעדה. בדרך הוא סייע לשתי ילדות בנות עשר לברוח מהמקום. "הן צעקו לי 'אתה איש טוב' ואמרתי להן לרוץ אחריי. הן צלצלו אליי לפני כמה דקות והודו לי", מספר צרויה.

 

טרם הפיגוע פרסם צרויה תמונה בפייסבוק בו הוא מתויג במתחם שרונה, מה שעורר את דאגת בני משפחתו. "אחרי הפיגוע חיפשתי מיד טלפון להודיע לילדה שאבא חי. אני מודה לאלוהים. זה רק עניין של מזל שאני חי, הקנה היה יכול היה להיות מופנה אליי כמו שהוא מופנה אל הקורבנות", הוא מציין.