הפוסט של רחלי רוטנר שחולל סערה
הפוסט של רחלי רוטנר שחולל סערה
,פייסבוק

"ידיעות אחרונות": אישה נוספת שעבדה בעבר עם ינון מגל העידה על מעשים מגונים

על פי העדות, שנחשפה בהרחבה הבוקר על דפי העיתון, כפה מגל נשיקה על אישה שעבדה עמו בעבר במקום שאינו אתר וואלה!, כאשר השניים נפגשו במקרה ברחוב ולאור יום. "החלטתי שאיני רוצה להיחשף, אבל לא יכולתי לשבת בשקט ולראות שינון מודה ואינו מתפטר בעקבות מחול השדים"

השיימינג ברשת לעדות נגד מגל - בכתבת חדשות 10

עיתון "ידיעות אחרונות" פרסם הבוקר (שני) עדות נוספת מפי אישה שעבדה בעבר עם חבר הכנסת ינון מגל (הפעם, לא באתר וואלה!), המספרת כי נישק אותה בניגוד לרצונה במהלך מפגש ביניהם, לאחר תום תקופת עבודתם המשותפת.


הדבר התרחש, לטענתה, במקום ציבורי ולאור יום, לאחר שהשניים שוחחו במשך שתי דקות בסך הכול כדי להתעדכן בקורות אותם מאז נפרדו לדרכיהם. "הוא התקרב אלי ונישק אותי בפתאומיות. זה הרגיש לי מאוד לא נוח ובטח לא נעים. לקחו לי כמה שניות להתעשת מהשוק, למלמל משהו ולהיעלם".


הגם שהבינה כבר באותו רגע כי מגל חצה את הגבול, היא בחרה שלא להתלונן במשטרה. "לא הייתי בשלב בחיים שבו אני רוצה למשוך אש או שאנשים יחטטו בחיי משפחתי. לאחר ששקלתי את העניין החלטתי שהנזק שנעשה לי הוא מינורי לעומת הנזק שבחשיפה כזו", כתבה.

 

 

ינון מגל.
 

ינון מגל. "מדוע אינו מתפטר?"(משה שי)

 

לטענתה, דעתה השתנתה בעקבות התפוצצות הפרשה בתקשורת והמתקפה נגד המתלוננות ברשתות החברתיות. "אני לא יכולה לשבת בשקט ולראות שינון מודה, לא מתפטר, לא לוקח אחריות וממשיך להאמין שהוא יכול לייצג ציבור ולדבר על חוקים וערכים".


עוד לדבריה, "ינון נותן למחול השדים סביב אלה שנחשפו לגדול ולהתעצם, גורם לנשים אחרות לחשוב עשר פעמים לפני שיתארו כיצד הרגישו שהוטרדו מינית, אבל הוא? נשאר נבחר ציבור".