נתניהו וליבני
נתניהו וליבני
,נענע 10

נתניהו במתקפה על המחנה הציוני: "ציפי לבני היא סכנה למדינה"

בכנס תומכים בו השתתף באשקלון, יצא נתניהו נגד המבקרים אותו מאז צאת דוח מבקר המדינה ואמר כי מדובר הלכה למעשה ב"מסך עשן שנועד לאפשר לציפי לבני לבצע התגנבות יחידים למשרד ראש הממשלה". לאחר מכן המשיך ותקף אותה ואת יו"ר רשימת המחנה הציוני הנוסף, יצחק הרצוג, באומרו: "הם יביאו להקמת מדינת חמאסטן"

"הקרנבל התקשורתי סביב דוח המבקר הוא מסך עשן שנועד לאפשר לציפי לבני לבצע התגנבות יחידים למשרד רה"מ", כך אמר הערב (רביעי) ראש הממשלה, בנימין נתניהו, בתגובה לפרסום ממצאי דוח מבקר המדינה הנוגעים למשכנו.


יתרה מכך, על פי נתניהו "הסיבה שמנסים להסתיר את ציפי לבני ולהעסיק את דעת הציבור בדברים אחרים, היא סיבה טובה: ציפי לבני היא סכנה למדינה".


בדברים שנשא בכנס תומכי הליכוד באשקלון אמר נתניהו כי מדובר הלכה למעשה ב"מסך עשן" כפול. "הוא נועד לא רק להסתיר את ציפי לבני, אלא גם לומר שהיא, כפי שהיא פרסמה היום, לא תנהל משא ומתן עם חמאס".


ראש הממשלה המשיך ותקף את לבני באומרו "נו, היא הלכה לאבו מאזן, בניגוד לדעתי ולהוראה מפורשת שלי והחלטת ממשלה, כדי להיפגש אתו ימים ספורים לפני שחתם על הסכם אחדות עם חמאס. בוז'י הרצוג, שותפה, אמר גם הוא שירוץ לאבו מאזן שנמצא בממשלת אחדות עם החמאס".

 

 

יצחק הרצוג וציפי לבני
 

יצחק הרצוג וציפי לבני(חדשות 10)

 

נתניהו הטיח בנוסף בשני ראשי רשימת המחנה הציוני כי "שניהם ברכו על ההתנתקות. נאמר אז שזה יהיה "מהלך היסטורי" וש"גורם אחראי יתפוס את השטח. כשבוז'י וציפי ירוצו לאבו מאזן אחרי הבחירות הם ינהלו איתו ברמאללה משא ומתן על ויתורים, שיביאו להקמת מדינת חמאסטן שנייה ביהודה ושומרון. זו האמת שהם מנסים להסתיר מהציבור".


לסיום הכריז נתניהו "זו ההכרעה האמיתית בבחירות האלה: ציפי ולבני בראשות השמאל או הליכוד בראשותי. כולם יודעים מי יעמוד מול החמאס ומי יתקפל מול החמאס".