כחלון תוקף את נתניהו בסרטון חדש: "לא עשה דבר חשוב"

משה כחלון מסיר את הכפפות: מפלגת "כולנו" פותחת במתקפה ישירה וחריפה על ראש הממשלה ולועדת ל"הישגי" הממשלה האחרונה

מתקפה חזיתית: מפלגת "כולנו" של משה כחלון הסירה היום (חמישי) את הכפפות ופתחה במתקפה ישירה וחריפה על ראש הממשלה, בנימין נתניהו. בסרטון תעמולה שהועלה לרשת, תוקפת מפלגתו של כחלון את ממשלתו האחרונה של נתניהו ולועגת להישגים שבהם היא מתגאה.

 

בין היתר טוענים בסרטון: "הבטיח ביטחון - קיבלנו גירעון, נפגש עם אובמה - רב עם אובמה. הבטיח לטפל ביוקר המחיה - קנה גלידה פיסטוק. בנטו, לא עשה שום דבר חשוב". במפלגת הליכוד טרם הגיבו לטענות.

 

אתמול הייתה זו הליכוד שפתחה במתקפה על "כולנו" בניסיון להציג את ה"כרטיס" החברתי שלה. בסרטון שהפיצה המפלגה מובאים דבריו של כחלון בעבר על כך שבלעדי ראש הממשלה נתניהו, מהפכת הסלולר שלו לא הייתה יוצאת לפועל.

 

במפלגתו של כחלון לא חיכו זמן רב ושחררו סרטון משלהם, בו נראה ראש הממשלה, בנימין נתניהו, ערב הבחירות לכנסת ה-19, בעת שהכריז על מינויו של כחלון ליו"ר מנהל מקרקעי ישראל (שלא יצא בסופו של דבר לפועל). נתניהו נשמע אומר לכחלון בסרטון: "הייתה לנו משימה שלא הספקנו לעשות, ואנחנו מסמנים היום - להוריד את מחירי הדיור. הדבר החשוב ביותר הוא שאני שם את האיש הנכון במקום הקריטי ביותר מבחינת מדיניות הפנים והחברה שלנו - להוריד את מחירי הדיור".