01.11.2016

22:03

עודכן:

פרסום ראשון: בעקבות מידע חדש - שרה נתניהו תיחקר שוב בפרשת מעונות ראש הממשלה

לאחר שהפרקליטות עברה על התיק בפרשת המעונות, זו הורתה למשטרה לבצע השלמות חקירה. במהלך אותן חקירות הושג מידע חדש מעדים חדשים, ובעקבותיו המשטרה צפויה לזמן לחקירה נוספת את אשת ראש הממשלה ואת עזרא סיידוף. מוקדם יותר היום העיד מני נפתלי במשך שעות ביחידת להב 433

 

 

התפתחות בפרשת מעונות ראש הממשלה: לפי ההערכות, אשת ראש הממשלה ככל הנראה ותזומן להשלמות חקירה.

 

במסגרה החקירה נגד שרה נתניהו, היא תזומן לחקירת השלמה יחד עם עזרא סיידוף, לשעבר סמנכ"ל משרד ראש הממשלה. בחקירתם של השניים, צפויה המשטרה לעמת אותם עם עדויות חדשות בפרשה. המידע מגיע לאחר שמני נפתלי העיד היום במשך שעות ביחידת להב 433.

 

>> כתבות נוספות בנושא:

הבדיקה בעניין רה"מ: עדויות מצביעות על סיידוף כחשוד ב"פרשיית המתנות"

התשתית הראייתית נגד נתניהו: הזמנת שפים והמטפלת של אביה

בדיקת ראש הממשלה: עימותים בין מקורבי נתניהו

 

 

הדברים האלו מגיעים לאחר שלפני כחמישה חודשים המליצה המשטרה להעמיד לדין את נתניהו באשמת קבלת דבר במרמה בנסיבות מחמירות בשלוש פרשיות שונות. הפרקליטות החלה לעבור על התיק והורתה למשטרה לעשות השלמות חקירה, במהלכן הגיעו עדים חדשים שהציגו מידע חדש, בעקבותיו המשטרה צפויה לזמן את נתניהו ואת סיידוף לחקירה חדשה, בה הם יאמתו אותם עם העדים החדשים והעדויות החדשות.

 

המידע המדובר מגיע לאחר שמני נפתלי העיד מקודם יותר היום במשך שעות במסגרת הפרשה ביחידת להב 433. חקירת המשטרה בנושא נמצאת כרגע בעיצומה.

 

 

תגובת ראש הממשלה: "אנחנו חוזרים ואומרים שלא יהיה כלום - כי אין כלום, זה חמור מאוד שיש הדלפות מגמתיות ושיטתיות שכל מטרתן להשפיע על גורמי האכיפה".

 

 

סמנכ"ל משרד ראש הממשלה, עזרא סיידוף
 

סמנכ"ל משרד ראש הממשלה, עזרא סיידוף(חדשות 10)