BETA

23.01.2014

22:16

עודכן:

"לא אתפלא אם יש יד מכוונת שרוצה ברעתי": תמלול חקירת אייל גולן נחשף

בפעם הראשונה מאז נחקר הזמר, אייל גולן, בחשד למעורבותו בפרשת הנערות, נחשף תמלול חקירתו במשטרה, באשר למאורעות. "יש גם כאלה שההצלחה הגדולה שלי, לא בדיוק נעימה להם", הוא אמר לחוקריו, לפני שסיים את חקירתו במלים "מי שמאמין לא מפחד"

התמלולים בפרשת "משחקי חברה" נחשפים: אייל גולן נשאל בתחילת החקירה לגבי היכרותו עם אחת הנערות שקושרה לפרשה, וענה ש"לא". לאחר מכן, אחרי שראה את תמונתה כפי שמופיעה בפייסבוק, ענה גם אז בשלילה.

 

החוקר המשטרתי המשיך והקריא לזמר קטעים מעדותה של הנערה, בתאריך 19 בנובמבר 2013. "במהלך חודש אוגוסט הגיעה יחד עם חברותיה להופעה בקיסריה כאשר לאחריה דני ביטון, אביך, הסיע אותן ברכבו לווילה בקיסריה שם נערכה חפלה", אמר החוקר לגולן, שמצדו השיב כי "לא קרה. אני רוצה לציין שבקטע שהקראת לי משהו לא מסתדר, כי היא טוענת שאבא שלי לקח אותן ברכבו הפרטי, בעוד שלהופעות בקיסריה אבי מגיע ברכב הואן של הלהקה והוא אוסף ומחזיר את הנגנים".

 

החוקר המשיך וציין בפני הזמר שנחשד כי "על פי עדותה, כאשר נכנסה לחדר בו אתה חיכית לה היא אף אמרה לך שהיא לא כל כך רוצה לשכב אתך ועושה זאת מהסיבות הלא נכונות, ואתה בתגובה אמרת לה שלא תדאג".

 

"לאחר מכן שכבתם ולאחר שגמרת עזבת את החדר, אך בטרם הספיקה לצאת מהחדר בעצמה נכנסו לחדר אביך והבחור הנוסף, נעלו את הדלת ואילצו אותה לבצע בהם אקט מיני תוך שהיא בוכה ומתחננת שיניחו לה בהמשך אף הטיחה בפניכם כי היא בת 16 אך אתה הגבת בהתעלמות", ציין החוקר מתוך עדותה של הנערה והוסיף כי "בסיום קיבלה 200 שקלים מאביך בתמורה ליחסי המין, בעוד הבנות האחרות קיבלו 300 שקלים, כי היו עם שלושתכם באורגיה". גולן הגיב לדברים שנאמרו במלים: "לא קרה מעולם, ומעולם גם לא ראיתי את הבחורה הזאת".

 

 

אייל גולן.
 

אייל גולן. "לא סיפקתי סמים כי אני בעצמי אנטי סמים"(חשבון האינסטגרם של אייל גולן)

 

"אייל, אני רוצה שתבין את מה שקורה כאן: פרוסות בפנינו עדויותיהן הרבות והמפורטות של ארבע בנות, אשר אינן קשורות אחת בשנייה, המעלות תמונה קודרת מאוד, לפיה אתה, יחד עם אביך, (איש התקשורת) ועוד (היחצ"ן התל -אביבי) נהגתן בבנות הללו, כשפחות המין שלכם, עשיתם בהן, כרצונכם, והעברתם אותן מיד ליד, כאילו היו חפץ, וכל זאת תמורת מתנות, וסכומי כסף שונים", המשיך החוקר בחקירתו.

 

"עד כה כל מה ששמעתי ממך, הייתה הכחשה, פחות או יותר גורפת, למעט אירוע אחד, בו אחת הקטינות, ביצעה בך מין אוראלי, בנוכחותה של קטינה נוספת. הפער בין מה שאומרות הבנות הללו, לבין מה שאתה טוען בגרסתך, הוא עצום. האם יש לך הסבר למה שמתרחש כאן?", שאל החוקר במהלך החקירה.

 

"אין לי הסבר למה שמתרחש כאן", טען גולן והוסיף: "כל מה שאמרתי בשלושת ימי החקירה, הם דברים אמיתיים, וסיפרתי לכם החוקרים, את כל האמת מהצד שלי. אני יושב בבית ולא מבין מאיפה נחת עלי הסיפור הזה, שאין לי שום קשר אליו. מעולם לא קיימתי איתן יחסי מין, בטח ובטח לא סיפקתי סמים, כי אני בעצמי אנטי סמים".

 

בנקודה זו אייל גולן ציין כי "לא אתפלא אם מאחורי הסיפורים האלה של הבנות יש יד מכוונת שרוצה ברעתי". לשאלת החוקר אם יש אנשים שרוצים ברעתו, ענה: "אין לי ספק, שכמה שיש אנשים שאוהבים אותי, יש גם כאלה שההצלחה הגדולה שלי, לא בדיוק נעימה להם". גולן הוסיף בסיום חקירתו כי "מי שמאמין לא מפחד".