BETA

20.11.2013

23:05

אחת הנערות סיפרה: "אייל גולן היה אוסף אותי מבית הספר"

בתום 13 שעות חקירה שוחרר הזמר בתנאים מגבילים וכך גם היחצן ואיש התקשורת. אביו ואיש ההפקה נשארו במעצר. בראיון לחדשות 10 אפשרה ש', הצצה למסיבות החשק וסיפרה כי מפורסמים נוספים היו מעורבים בהן. "נכנסות בנות בלי סוף, סמים כמה שאת רוצה על שולחנות ו-10 גברים", היא שחזרה. עם זאת, היא הטילה את האשמה על הקטינות ולא על גולן: "לא סיפרו אמת"

המשטרה הגיעה אמש (רביעי) לסיכום על שחרור בתנאים מגבילים עם המעורבים בפרשת אייל גולן, בהם גם הזמר עצמו. על פי הסיכומים, גולן שוחרר הערב לביתו למעצר בית בן חמישה ימים, אך אביו יישאר במעצר וכך גם איש ההפקה בחברה שהקים הזמר. יתר המעורבים בפרשה - היחצן ואיש התקשורת שוחררו לביתם. הסיכומים כוללים הגעה של המעורבים לחקירה מתי שהם יידרשו לכך.

 

ש', היום בת 17, היא אחת הנערות שהשתתפה לטענתה במפגשים עם אייל גולן. לחדשות 10 היא סיפרה כיצד הובאו בנות צעירות למפגשים מיניים עם מבוגרים, ואף הוצעו להן לטענתה סמים. הערב היא חושפת כיצד עבדה השיטה לכאורה של מסיבות החשק שבהן חשוד הזמר.

 

(7:01 דקות)

"הכל התחיל שהלכתי לתכנית של 'אייל גולן קורא לך' בתור צופה ומישהו מההפקה הכיר לי את כולם. הכרתי את היחצן של ואת האבא של וככה הכרתי את האנשים. אני ועוד חברה הלכנו למסיבה של היחצן והאבא הוא זה שהביא אותנו לשם", היא סיפרה. לדבריה היא לא יודעת מדוע האב קירב בינה לבין הזמר.

 

"היו אירועים לא נעימים כמו שאני לא רוצה והאבא מנסה להכריח אותי ודברים כאלה. אני הגעתי לבית של איל גולן רק בגלל אבא שלו. הוא לא לחץ עלי זה אני כבר רציתי את הקטע", אמרה ש'. "אני לא מאשימה אותו בכלום", היא ציינה לדבי הזמר.

 

לדבריה, האב אמר לה כי אייל גולן מתעניין בה וככה התגלגל הסיפור. "הבעיה זה שנתתי לו את ההסכמה המלאה בהכל ואני רציתי את זה", היא מודה. ש', שהייתה מוקסמת מקרבתה לכוכב הנוצץ, מודה בתמימותה. "היו פעמים שהוא בא לקחת אותי מבית ספר או שהיה שולח את הנהג שלו. בהתחלה הוא לא ידע שאני בבית ספר אבל רק אחר כך גיליתי לו את זה. הייתי ישנה אצלו וקיבלתי ממנו הרבה דברים שהייתי רוצה כמו טבעות עם יהלומים", היא הוסיפה.

 

ש' נשאלה גם על מסיבות החשק בהן קוימו לכאורה היחסים בין החשודים לנערות. "נכנסות בנות בלי סוף, ואת יוצאת ונכנסת מחדר, סמים כמה שאת רוצה על שולחנות מכל הסוגים. יש עשרה גברים ויש עוד מפורסמים שמעורבים בזה, יותר ממה שפורסם, שאני נוכחה לזה", היא אמרה. ש' סיפרה כי הבנות ידעו כבר מה זה הסמים האלה. "אני לא יודעת מאיפה. הזמרים המפורסמים התעצבנו על כך שלקחתי את הסמים מהילדות וזרקתי את זה", אמרה הנערה.

"הוא פחד שזה יגיע למשטרה"

היא סיפרה עוד כי ידעה רק על שתי בנות שהיו חברות שלה, אך ידעה גם שהיו שם קטינות. "הן אמרו שהן גדולות אבל הבעיה היא לא בו אלא בבנות שלא אמרו לו את האמת. אם הוא היה יודע הוא לא היה מתקרב אליהן בגלל שזה קריירה", היא צידדה בזמר.

 

"בפעם האחרונה שראיתי אותו הוא דיבר איתי על זה ופחד שזה יגיע למשטרה. זה היה ברצון שלהן. זה לא שהן סירבו והוא עשה את זה בכוח. בהתחלה זה אבא שלו הביא לו את כל הבנות הצעירות והוא לא ידע בנות כמה הן בכלל", תמכה ש' בגולן. "לא ידעתי שניצלו אותי כי זה היה מרצון שלי. אני רציתי כל כך את הזמר הזה שלא היה אכפת לי כבר מכלום. הוא קנה לי טבעות, שרשראות, בגדים, נעלים ונתן לי כסף כשהייתי צריכה", ציינה הנערה.

 

"זה לא צודק מה שעושים לאייל. בגלל שהוא זמר מנסים להפיל אותו? הן ילדות קטנות שלא יודעות מה הן עושות", היא האשימה. רק עכשיו היא מתחילה לעכל את ממדי הפרשה. "אלה ימים ממש קשים. אני רוצה שיפסיקו להתקשר אלי ואל ההורים שלי. זה מטריד. הרגשה לא נעימה. אין לזה כבר שליטה מה שהולך", היא סיכמה.