נחום ברנע: מצבו של יחזקאלי טוב

כתב העיתון "ידיעות אחרונות" נחום ברנע בראיון מיוחד ל"חדשות 10" מהעיר טבליסי בגאורגיה, על האירועים שהובילו לפציעתו של עמיתו לעיתון וחברו, צדוק יחזקאלי, בהפצצה על העיר גורי

(2:20 דק')

כתב "ידיעות אחרונות" נחום ברנע סיפר הערב (שלישי) בראיון מיוחד ל"חדשות 10" על האירועים שהובילו לפציעתו של שליח העיתון בגאורגיה, צדוק יחזקאלי, חברו ועמיתו. ברנע מספר כי אין עוד ברור כיצד נפצע יחזקאלי, אך סיפר כי ביקר אותו בבית החולים ונוכח לראות כי מצבו טוב ואמר כי הוא נמצא בידיים טובות.

העיתונאי הבכיר סיפר כי ישנן שתי גרסאות לאירוע שהוביל לפציעתו של יחזקאלי. הראשונה גורסת כי הוא נפגע מרקטה רוסית שפגעה במרכז העיר גורי והשנייה אומרת כי פציעתו נובעת מירי של מקלע רוסי.

ברנע סיפר כי ביקר בבית החולים המקומי בו מטופל יחזקאלי מייד לאחר הניתוח וכי הוא נמצא בידיים הטובות ביותר שניתן למצוא במקום. עוד הוא מספר כי הוא איבד הרבה דם, אך היה מרגיע לראות כי מצבו טוב.

כאשר נשאל על תחושותיו כעיתונאי נוכח פציעתו של עמיתו וחברו לעבודה, אמר כי זו מחובתם כעיתונאים לסקר אירועים וכי יחזקאלי לא עשה שום דבר חריג ממה שנכון לעשות. "הוא עשה את זה למען עבודתו ", הוסיף ברנע.