שירה קליין ביום שחרורה מביה"ח הדסה
שירה קליין ביום שחרורה מביה"ח הדסה
,דוברות הדסה

פצועת פיגוע הדריסה משתחררת במצב טוב ויציב: "מודה לכל מי שהתפלל לשלומי"

שירה קליין בת ה-24, שנפצעה קשה בפיגוע הדריסה בגבעה הצרפתית שבירושלים לפני כשבועיים, שוחררה היום מבית החולים הדסה, לקראת טיפולי שיקום, אותם תעבור בבית החולים תל השומר. בעוד כמה שבועות תשוב ללימודי התואר השני בפסיכולוגיה- "אחכה כדי להתחזק"

שירה קליין, פצועת פיגוע הדריסה בצומת הגבעה הצרפתית, משתחררת הבוקר מהמחלקה האורתופדית של בית החולים הדסה עין כרם לצורך טיפולי שיקום בתל השומר.


פרופסור אירי ליברגל, מנהל המערך בהדסה שאף ניתח את קליין בזרועה, אמר כי לאחר שאושפזה בבית החולים, לפני כשבועיים ובמצב קשה, היא משתחררת כשהיא במצב טוב ויציב. זאת, לאחר שטופלה על ידי צוות הטראומה של בית החולים ובכלל זה נוירוכירורגים ואורתופדים.


הבוקר, כשהיא מחייכת ועומדת על רגליה אמרה קליין בת ה-24 ״אני מאוד מודה לכל מי שטיפל בי בבית החולים ולכל מי שהתפלל ודאג לשלומי. רציתי לחזור ללימודי התואר השני בפסיכולוגיה, אבל אחכה כמה שבועות כדי להתחזק״.


אמה של קליין, עדה, הוסיפה ״ברוך ה׳, שירה מרגישה הרבה יותר טוב ואנחנו מקווים שתמשיך ותשתפר. שירה יודעת את כל פרטי הפיגוע והשלימה פרטים דרך מה שסיפרנו לה. היא ראתה את הסרטון שמראה את הרגעים האלו, של הדריסה״.