האבטחה סביב אלי ישי תוגברה

יושב ראש הכנסת, יולי אדלשטיין, הודיע כי לאחר התייעצות עם קצין המשכן הוחלט להדק את האבטחה על ראש מפלגת "העם איתנו", עקב מה שהוגדר כ"רגישות בימים האחרונים". הימים הללו כללו עימותים פיזיים בין פעיליו של ישי לבין פעילי אריה דרעי וש"ס, על רקע הפילוג בין מנהיגי המפלגות החרדיות

האבטחה סביב אלי ישי מתהדקת. לאור מה שהגדיר היום כ"רגישות הקיימת בימים האחרונים", הורה היום יושב ראש הכנסת, יולי אדלשטיין, לתגבר את האבטחה סביב ראש מפלגת "יחד העם איתנו".

 

אדלשטיין מסר כי התייעץ עם קצין הכנסת, תת-ניצב יוסף גריף, והשניים החליטו לתגבר את האבטחה סביב ישי ולהיות עמו בקשר הדוק ורציף.

 

ישי פתח אתמול את קמפיין הבחירות שלו רשמית בשדרות, כשהוא מכחיש טענות לפיהן עמד מאחורי הקלטת שפורסמה בערוץ 2, ובה נשמע הרב המנוח עובדיה יוסף כשהוא מטיח באריה דרעי מלים קשות - מה שתרם להעמקת הקרע בין שני מנהיגי ש"ס לשעבר. "לא זו דרכי, זו לא דרכנו. דרכי היא דרך ארץ קדמה לתורה, ודרכי נועם. בחרתי לשתוק כי חשבתי שזו הדרך הנכונה, עד הרגע שהפכו את היוצרות, עד הרגע שהפכו אותי מאוהב לאויב, מנאמן לבית מרן לבוגד".

 

ישי המשיך ותקף את חברי המפלגה אותה עזב, לאחר שדרשו כי יבקש סליחה מהרב עובדיה יוסף ז"ל: "מי שפעל בניגוד לרצונו של מרן, הם אלו שצריכים לבוא לבקש ממנו סליחה. אהבתי את מרן עליו השלום אהבה שאי אפשר לתאר".

 

עם זאת, בין פעילי ישי ופעילי דרעי אירעו מספר עימותים פיזיים בעת האחרונה, וגם אתמול נכנסה פעילה של דרעי לכינוס של ישי, והחליפה מלים קשות עם הנוכחים במקום.