מסתמן: גלעד ארדן וישראל כץ יתחרו ביניהם על המקום הראשון בפריימריז

השניים מופיעים במרבית רשימות המומלצים של "הדילים" בבחירות ואחת המצביעות סיפרה לחדשות 10 כי קיבלה שיחת טלפון מתומך של כץ ברשות הנמלים, אשר ביקש ממנה לבחור בשר התחבורה על פני מתחרהו. "הדילים הגדולים": עובדי התעשייה האווירית, בוחרי משה פייגלין ומתפקדי יהודה ושומרון

בעוד 13 שעות ייפתחו הקלפיות לבחירות בפריימריז בליכוד, אבל כבר כעת מסתמן כי הקרב בין קבוצות המצביעים השונות יסתיים בהכרעה על מס' 1 במפלגה, שיהיה לחילופין שר התחבורה ישראל כץ או שר הפנים גלעד ארדן.


אלה דורון, חברה בקבוצת "הליכודניקים החדשים", סיפרה לחבריה בפייסבוק ולחדשות 10 כי קיבלה שיחת טלפון מאדם שהציג עצמו כבכיר ברשות הנמלים, שביקש שתתמוך בכץ והסביר לה כי תמיכה שכזו תאפשר לו להביס בפריימריז את ארדן.


מעבר לכך, צפויה רשימת המועמדים להיות מושפעת מה"דילים" השונים של המועמדים. חבר הכנסת חיים כץ מביא עמו את "דיל התעשייה האווירית" המסורתי, ובמסגרתו 7,000 מצביעים מקרב עובדי התעשייה. לבוחרים אלו ממליץ כץ להצביע קודם כל עבורו, ולאחר מכן על ישראל כץ, יולי אדלשטיין ופנחס עידן.

 

גם חבר הכנסת משה פייגלין מציע לבוחריו "דיל" במסגרתו הוא ממליץ לבוחרים ממחנהו להמליץ בראש ובראשונה עבורו, ולאחר מכן גם לישראל כץ, גלעד ארדן, סילבן שלום, מירי רגב ושבח שטרן מיש"ע.


מנהיגם של המתפקדים בשומרון, גרשון מסיקה, שוהה אומנם במעצר -אולם גם אלה צפויים לפקוד בהמוניהם את הפריימריז ולהצביע למועמדים המומלצים ישראל כץ, גלעד ארדן, סילבן שלום, חיים כץ, ציפי חוטובלי, יריב לוין, זאב אלקין ודני דנון.