תל אביב: אדם מת לאחר שנורה ברחוב יגאל אלון

צוותי מד"א פינו אדם מחוסר הכרה לאחר שנפצע באורח אנוש מיריות בתל אביב. הגבר מפצעיו בבית החולים "איכילוב" בעיר. המשטרה בודקת האם מדובר בירי במהלך שוד שהשתבש

גבר מת מפצעיו בבית החולים "איכילוב" לאחר שנפצע אנושות הערב (חמישי) כשנפגע מיריות ברחוב יגאל אלון שבתל אביב. צוות של מד"א הגיע למקום ופינה את הפצוע לקבלת טיפול רפואי. נסיבות המקרה עדיין אינן ברורות, אולם המשטרה בודקת האם מדובר באירוע שוד.

מחקירה ראשונית עולה כי מדובר בגבר בשנות ה - 70 לחייו, שאינו מוכר למשטרה. הוא יצא ככל הנראה לחצר ביתו ברחוב יגאל אלון, ואז הופתע ונורה.

בשבוע שעבר הותר לפרסום כי חייל נורה למוות באחד הבסיסים בדרום הארץ, והמשטרה הצבאית החוקרת חושדת כי הוא נרצח על ידי אחד מחבריו. על פרטי החקירה הוטל צו איסור פרסום.

החייל נמצא כשהוא ירוי והועבר במצב אנוש לבית החולים "סורוקה" שבבאר שבע. הרופאים ניסו לייצב את מצבו, אך נאלצו לקבוע את מותו.

אל הבסיס הוזעקו חוקרים של המשטרה הצבאית, שעצרו את החשוד בירי והעבירו אותו לחקירה. במצ"ח חושדים כי ירה בחברו לבסיס במתכוון, ואם יצליחו להוכיח זאת - יאשימו אותו ברצח.

לפני כשבועיים סביבות פתחו אלמונים בירי לעבר מונית ברחוב קרליבך בתל אביב - אחד מנוסעיה נהרג. נהג המונית נפצע באורח קל עד בינוני ונוסע נוסף שהיה ברכב נפצע באורח קשה והוא מנותח כעת בבית החולים "איכילוב" בתל אביב.

מחקירה ראשונית עולה כי הנהג הסיע שני מאבטחים במועדון לילה בעיר שבהיו בדרכם הביתה בתום עבודתם. החקירה הועברה ליחידה המרכזית של משטרת תל אביב. הנרצח הוא אלכסנדר פוזבדצקי בן 26 מערד.