15 שנות מאסר לגבר שאנס את אחייניתו הקטינה

שנתיים של סבל עברו על ילדה צעירה שנאנסה בידי אחיו למחצה של אביה. חמש שנים אחרי שביצע את העברות, גזר בית המשפט על הדוד 15 שנות מאסר. "הנאשם גזל מהקטינה את אושרה וגרם לה לטראומה הפוגעת בתפקודה היומיומי", כתבו השופטים בגזר הדין

בית המשפט המחוזי בתל אביב גזר היום (חמישי) עונש של 15 שנות מאסר וקנס של 75 אלף שקל על גבר בן 55 שאנס את אחייניתו בת ה-7. לפי כתב האישום, היה הדוד אורח קבע בבית משפחתה של הקטינה וביצע בה שורה של עבירות מין במהלך השנים 2002 - 2004. הנאשם אף הורשע בעבירת איומים לאחר שאיים על הילדה שלא תספר על המעשים לאיש, תוך שהוא סוטר לה.

המורשע לא הודה במעשים גם לאחר הרשעתו ואף כיוון אצבע מאשימה לעבר אביה של הקטינה. לטענתו, האח רקם נגדו עלילת שווא כשהמניע הינו נקמה על שגזל את אישתו ונישא לה לאחר מכן.

"הנאשם מעל באמון שניתן לו על ידי אבי הקטינה, ניצל לרעה את הדלת שנפתחה בפניו ואת הכנסת האורחים לה זכה וביצע שורה של מעשים נוראיים בקטינה", כתבו השופטים. "הנאשם ניצל את גילה הצעיר של הקטינה, את תמימותה, את חוסר הבנתה באשר למעשים שהוא עושה בה ואת חוסר הישע שלה ואי יכולתה להתנגד למעשיו".

בית המשפט ממשיך וקובע כי "הנאשם גזל מהקטינה את אושרה, גרם לה לטראומה הפוגעת בתפקודה היומיומי ובלימודיה וכן פגע ביכולתה ליצור קשר עם ילדים בי גילה".