תאונה קטלנית בשומרון: הרוג, פצוע קשה ו-13 פצועים קל

חקירה ראשונית של נסיבות התאונה מעלה כי מכונית אחת איבדה שליטה התנגשה ברכב אחר, ושתי מכוניות נוספות לא הספיקו לבלום והפכו מעורבות בתאונה אף הן. הציר נחסם כעת לתנועה וחוקרי המשטרה בודקים מה גרם להתנגשות

אדם אחד נהרג, אחר נפצע קשה מאוד ו-13 נוספים נפצעו קל בתאונת דרכים שאירעה היום (שבת) בין ארבעה כלי רכב סמוך לישוב עינב שבשומרון.

מחקירה ראשונית של נסיבות האירוע עולה כי אחד מכלי הרכב איבד שליטה, התנגש ברכב אחר ושני רכבים נוספים לא הספיקו לבלום, אף הם נכנסו לתאונה.

לזירת האירוע הוזעקו צוותים של מגן דוד אדום מאזור ירקון. מפקד מד"א מרחב ירקון תת מגן גיל מושקוביץ סיפר לחדשות nana10: "עם קבלת ההודעה יצאו למקום שלוש ניידות טיפול נמרץ ושני אמבולנסים רגילים. צוותים שהגיעו למקום מצאו מספר נפגעים מתהלכים ושני נפגעים שוכבים".

אחד הנפגעים היה חסר הכרה "ללא דופק וללא נשימה. צוותים של מד"א החלו בביצוע פעולות החייאה אולם לאחר דקות נאלצו לקבוע את מותו. נפגע נוסף הועבר כשהוא מחוסר הכרה ובהמשך יפונה לבית החולים" - כך לדברי מושקוביץ.

הציר בו התרחשה התאונה חסום לתנועה. למקום הוזעקו בוחני תנועה, והם בודקים את נסיבות התאונה וממתינים במקום לגרר שיזיז את הרכבים מהציר.