שני הרוגים בתאונת דרכים ליד בית קמה

אדם נוסף נפצע קשה ושניים באורח בינוני. ההרוג הראשון מת ככל הנראה מיד עם התרחשות התאונה כתוצאה מחבטה, ההרוג השני מת בדרכו לבית החולים במסוק, במהלך פעולות החייאה. מחקירה ראשונית עולה כי התאונה נגרמה לאחר שנהג רכב פרטי איבד את השליטה על רכבו והתהפך

20 שניות

ילד בן 11 וצעיר בשנות ה-20 לחייו נהרגו אתמול בערב (שישי) בתאונת דרכים סמוך לבית קמה. אדם נוסף נפצע באורח קשה ושני בני אדם נפצעו בתאונה באורח בינוני.

סמוך לשעה 18:30 התקבלה במד"א אזור נגב קריאה על תאונת דרכים קשה בכביש 40 בכניסה לכביש 6. צוותים רפואיים שהגיעו למקום איתרו מספר נפגעים, חלקם עפו מתוך הרכב. ההרוג הראשון מת ככל הנראה מיד עם התרחשות התאונה כתוצאה מחבטה עזה שספג.

צוותי טיפול נמרץ הבחינו בנפגע קשה כשהוא מחוסר הכרה והחלו בביצוע פעולות החייאה. מצבו של הפצוע הדרדר והוא הוגדר אנוש. במרכז החירום של מד"א ביקשו להזניק למקום מסוק צבאי ועליו צוות רפואי מיחידת החילוץ. המסוק חבר לצוותים הרפואיים הקרקעיים והחל הפינויו של הפצוע האנוש לבית החולים בורוקה שבבאר שבע. במסוק נקבע מותו של הפצוע האנוש.

אמבולנס נוסף שהגיע למקום התאונה החל בטיפול בנפגעים הנוספים במקום. לזירת התאונה הוזעקו גם בוחני תנועה של המחוז הדרומי של המשטרה שגובים כעת עדויות על שהתרחש. הכביש נחסם לתנועה. מחקירה ראשונית נראה כי התאונה נגרמה לאחר שנהג רכב פרטי איבד את השליטה על רכבו והתהפך. הסיבה להתהפכות אינה ידועה.

פרמדיק מד"א אזור נגב, חיים קראדי, סיפר לחדשות נענע 10 "כשהגעתי למקום הבחנתי במספר נפגעים וכן ברכב פרטי הפוך בשולי הכביש. המראה היה קשה מאוד, מרבית הנפגעים סבלו מפגיעות קשות שהתרחשו בעת שהרכב התהפך". עוד הוסיף הפרמדיק כי בעקבות מצבם הקשה הוזעקו אמבולנסים מאזורים שכנים בהם אזור לכיש ולאחר טיפול הועברו הנפגעים לחדר ההלם בבית החולים סורוקה".