בן 21 נהרג בתאונת אופנוע בצפון

הצעיר איבד שליטה על האופנוע ליד צומת גולני, התהפך, הועף למרחק של עשרות מטרים ונפצע באורח אנוש. צוות מד"א שהוזעק למקום ניסה לעצור את ההידרדרות במצבו, אך לבסוף נאלץ לקבוע את מותו

שבת קטלנית בכבישים: רוכב אופנוע בן 21 מאזור טבריה נהרג אמש (שבת) אחר הצהריים בכביש 65 בין צומת גולני לקיבוץ בית קשת, אחרי שאיבד שליטה על האופנוע והתהפך.

מחקירה ראשונית של המשטרה עולה, כי הרוכב סטה מנתיב נסיעתו, פגע במעקה בטיחות והתהפך מספר פעמים. הוא עף למרחק של כמה עשרות מטרים ונחת בעוצמה רבה על הכביש תוך שהוא סופג פגיעות אנושות בראשו ובפלג גופו העליון.

למקום הוזעקה צוות טיפול נמרץ של מד"א, שמצא את הצעיר במצב של הכרה מעורפלת. בניסיון לייצב את מצבו, הצעיר הורדם והונשם, אך הדימומים הפנימיים מהם סבל הביאו להידרדרות במצבו. אנשי הצוות של מד"א החלו בפעולות החייאה מתקדמות, וניסו להעביר את הצעיר למסוק כדי להטיסו לבית החולים רמב"ם בחיפה, אך עוד לפני שחברו למסוק נאלץ רופא לקבוע את מותו.

לזירת התאונה הגיעו גם בוחנים של משטרת התנועה, שפתחו בחקירה האירוע על מנת לברר מה גרם לתאונה הקשה.

בתוך כך הותר לפרסום שמו של רוכב האופניים שנהרג הבוקר בתאונת "פגע וברח" שאירעה בצומת רופין שעל כביש מספר 4. ההרוג הוא בועז לחובר, בן 33 מרמת גן. אחרי גביית עדויות, הצליחה המשטרה לעצור את הנהג הפוגע, והחשד הוא כי נהג תחת השפעת סמים.