מטייל ישראלי נהרג בתאונת דרכים בפרו

אסף חכים, בן 23 ממעלה אדומים, נהרג לאחר ששני אוטובוסים התנגשו חזיתית בפרו. זהו ההרוג הישראלי הרביעי בשבוע האחרון בתאונות בחו"ל

(27 שניות)

אתמול (שישי) הותר לפרסום כי אסף חכים, בן 23, ממעלה אדומים נהרג ביום חמישיבתאונת דרכים בפרו בה היו מעורבים שני אוטובוסים שהתנגשו חזיתית.

הידיעה על מותו של הצעיר הגיעה ביום חמישי בערב לנציגות ישראל בלימה, בירת פרו, לאחר שהרשויות זיהו אותו זיהוי ראשוני על פי מסמכים שנשא על גופו. אתמול לפנות בוקר התקשרו אנשי משרד החוץ למשפחתו ומסרו להם את הבשורה המרה. שמו של הצעיר טרם נמסר.

זהו ההרוג הישראלי הרביעי בחו"ל בתאונה במהלך השבוע האחרון: מוקדם יותר השבוע זוהתה גופתו של אבנר ברדוגו, קצין ביחידת החילוץ של צה"ל 669. ברדוגו נפל מסירה לתוך נהר המקונג במהלך טיול בלאוס.

במקביל נודע כי צעירה ישראלית, בת 24 ,ששהתה בארה"ב במסגרת שליחות של הסוכנות נהרגה בתאונת שיט. על פי הודעת הרשויות ישבה הצעירה על חרטומה של סירה במפרץ פרדידו, נפלה למים ונפגעה ממדחף הסירה.

לאחר מכן נמשתה מהמים אז ביצעו בה ניסיונות החייאה, כשבמקביל הוזעק למקום מסוק כדי לחלצה לבית-חולים סמוך - אולם מותה נקבע כבר על הסיפון, הודעה נמסרה למשפחתה – אך שמה עדיין לא הותר לפרסום.

בהודו נהרגה דינה הושע, מטיילת ישראלית, תושבת כרמיאל בשנות ה-40 לחייה, בתאונת דרכים במדינת פנג'אב שבצפון מערב המדינה. הושע ניהלה את בית הספר "שחר" לחינוך מיוחד שבעירה. התאונה התרחשה במהלך טיול משפחתי במדינה. יתר בני משפחתה לא נפגעו בתאונה.