לונדון: רכבת תחתית ירדה מהפסים

רכבת ובה מאות נוסעים ירדה מהפסים בשעות העומס במזרח לונדון. בשל רמת המכוננות הגבוהה התעורר חשש כי מדובר באירוע טרור, אך הסתבר כי מדובר בתאונה. אדם אחד נפצע ושאר הנוסעים פונו מהמקום בשלום

רכבת תחתית ירדה בצהריים (חמישי) מהפסים במזרח לונדון ונוסע אחד נפצע באורח קל. משטרת לונדון מסרה כי לא מדובר באירוע טרור, חרף החששות המוקדמים.

"מדובר באירוע קל יחסית", אמר מפקד המשטרה, פיל טרנדל, "ואין עדויות שמצביעות על קשר לטרור". על הרכבת היו מאות נוסעים, שפונו מהמקום בשלום.

עם קבלת הדיווחים הראשוניים על האירוע, עלה חשש כי מדובר בפיגוע טרור, לאור הכוננות הגבוהה שהוכרזה בבירת הממלכה. בשבוע שעבר אותרו במרכז לונדון שתי מכוניות תופת עם מטעני חבלה גדולים. ביום שבת ניסתה מכונית בוערת לפרוץ אל הכניסה הראשית של שדה התעופה בגלאזגו, בירת סקוטלנד. משטרת גלאזגו אישרה כי יש קשר בין ניסיון הפיגוע למכוניות התופת בלונדון.

בבריטניה חוששים ממתקפת טרור

ג'יפ ובו ארבעה אנשים פרץ לבניין המרכזי בנמל התעופה בגלזגו בעודו עולה באש. בלונדון אותרו שתי מכוניות תופת עם מטענים רבי עוצמה. רמת הכוננות במדינה הועלתה לרמה הגבוהה ביותר. המשטרה אישרה כי יש קשר בין שני האירוע.

לכתבה המלאה