פופולארי גם מבראד פיט

סקר של מפעל הפיס מעלה שגאידמק הוא בעל ההון שאליו היו רוצים הכי הרבה ישראלים להידמות. במדד הרומנטיקה מנצח גאידמק את בראד פיט, ג'ורג' קלוני וביל קלינטון

תופעת ארקדי גאידמק ממשיכה להתפתח ולהפתיע, ומתברר שהמיליארדר התנחל עמוק בלבם של הישראלים, שלא לומר קנה אותם: 11.2% מהנשאלים בסקר של מפעל הפיס לקראת ההגרלה על 50 מיליון שקל, אמרו כי גאידמק הוא בעל ההון המועדף עליהם כמושא להזדהות.

השאלה המדוייקת היתה: "לאיזה מיליונר או מיליונרית ישראלים הייתם רוצים להידמות?". אחרי גאידמק בפופולריות, ניצבים לב לבייב (9.8%), שרי אריסון (8.7%) וסטף ורטהיימר (5.4%). 57% מהנשאלים שביקשו להידמות לגאידמק, ציינו את תרומותיו הרבות ואת עזרתו לנזקקים. 54% מאוהדי לבייב, בחרו בו בשל צניעותו.

את שרי אריסון ציינו 30% מהנשאלים שבחרו בה כמושא להזדהות, בשל בעיקר אופיה החזק (30%). סטף ורטהיימר, בעיני משתתפים בסקר, מצטיין בצניעות, בכך שבנה עצמו מאפס, ובהיותו לדעתם אדם ישר וערכי.

התמיכה במיליארדרים, מתברר, תלויה גם בהכנסה - בעלי הכנסה ממוצעת ומטה רוצים יותר מאחרים להידמות לגאידמק (12%-16%), בעוד שבעלי הכנסה גבוהה מהממוצע, היו רוצים להידמות לסטף ורטהיימר (10%).

כמו כוכב הוליוודי

הסקר מעלה נתון נוסף: 6% מהנשים שהשתתפו בסקר העדיפו את גאידמק כפרטנר לארוחת ערב רומנטית, לפני בראד פיט (5%), ג'ורג' קלוני (5%) וביל קלינטון (4%). רק ריצ'רד גיר, מתברר, מקדים את גאידמק כמושא למחשבות רומנטיות: 11% מהנשאלות ציינו אותו כבן הזוג המועדף ביותר לארוחת ערב רומנטית.

ומכה קטנה לאגו הגברי: הסקר מגלה כי 16% מהגברים היו מעוניינים בארוחת ערב רומנטית עם האישה החוקית, לעומת 4% בלבד בקרב הנשים, שהיו מעוניינות בארוחת ערב עם הבעל החוקי.