נסראללה: "אנו יכולים להגיע לכל נקודה בשטחים"

מזכ"ל החיזבאללה שב ומאיים על ישראל. הפעם אמר נסראללה בראיון לאל-ג'זירה כי אין נקודה בארץ שטילי חיזבאללה לא יכולים להגיע אליו

(04:20 דק')

"נכון ליולי ואוגוסט 2006, לא היה בפלסטין הכבושה מקום שטילי חיזבאללה לא יכלו להגיע אליו - לתל אביב ולמקומות נוספים" - כך אמר אתמול (ראשון) מזכ"ל חיזבאללה, חסן נסראללה, בראיון לאל ג'זירה. לדבריו, "לכל נקודה בפלסטין הכבושה יכולנו להגיע בוודאות, וגם עכשיו אנחנו יכולים להגיע לשם בוודאות". לדבריו, יכולות הארגון לא נפגעו במלחמת לבנון השנייה.

על אף שנסראללה ממשיך להציג תמונה של ניצחון במלחמת לבנון השניה, שנה אחרי המלחמת צבאו לא בשיאו כפי שפורסם, החיזבאללה עדיין משקם תשתיות, ונסראללה ממעט להופיע בפני קהל ונשאר במחתרת.

נסראלה נפגש בשבוע שעבר עם נשיא איראן, מחמוד אחמדינג'ד. כמו כן נכחו בפגישה נציגי ארגונים פלסטיניים הממוקמים בדמשק ומתנגדים למרותו של אבו מאזן ברשות הפלסטינית.

גורם צבאי בכיר מאשר שנסראללה חידש את מלאי הנשק שלו: "לנסראללה יש כמה מרכיבים שלא היו לו קודם. מדובר בטילים ארוכי טווח. אני מדבר על משפחת הזלזאל. יש לו נשק לא פחות ממה שהיה לו לפני המלחמה, אבל הוא עדיין לא יכול לכסות את כל המדינה".