תוקף את כולם. קולין פאוול
תוקף את כולם. קולין פאוול
,רויטרס

קולין פאוול תוקף: "לא הייתי מצביע להילרי; ביל קלינטון עדיין מסתובב עם פרוצות"

שר החוץ האמריקני לשעבר תקף את נשיא ארצות הברית לשעבר, איתו עבד בעבר, וגם את אשתו, הנציגה הדמוקרטית לנשיאות ארה"ב. ההתקפה הקשה של פאוול נחשפה לאחר שהתכתבויות מהדואר האלקטרוני שלו דלפו לתקשורת, והוא אישר את האותנטיות שלהן

בהתכתבויות שדלפו מהדואר האלקטרוני של קולין פאוול התגלה כי שר החוץ האמריקני לשעבר תקף את שני המועמדים לנשיאות ארצות הברית, וגם את הנשיא לשעבר ביל קלינטון: "עדיין מסתובב עם פרוצות".

 

ההתכתבויות שדלפו התפרסמו באתר dcleaks.com, הכולל מאגר של מידע רב שככל הנראה הודלף על ידי מקור רוסי. באופן מפתיע, פאוול לא הכחיש את האמירות שיוחסו לו - אלא אישר אותן לעיתון "הניו יורק טייס".


כתבות נוספות בחדשות 10:

>> למרות עמדת המשטרה והפרקליטות: הנהג משועפט לא יואשם בהריגה

>> תושב ירושלים מואשם שניסה לרצוח את בתו באמצעות מספריים

>> ביהמ"ש העליון קבע: הרב ברלנד יישאר במעצר עד תום ההליכים

 

 

פאוול וקלינטון בימים יפים יותר
 

פאוול וקלינטון בימים יפים יותר(רויטרס)

 

"קלינטון הורסת כל דבר שהיא נוגעת בו עם חטא ההיבריס", כתב פאוול על המועמדת הדמוקרטית לנשיאות, שנחשבת לחברתו הקרובה. ב-2014 הוא כתב שהיה מעדיף לא להצביע עבורה, וזאת למרות שהוא הגדיר אותה כ"חברה" אותה הוא מכבד וכי יש לה "שאפתנות בלתי מוגבלת".

 

עוד התגלה כי פאוול ניסה להתחמק מלקיחת אחריות על המיילים של קלינטון שדלפו, וזאת לאחר שלאחרונה נחשף אי-מייל שהוא כתב לה ובו ייעץ לה כיצד להשתמש באי-מייל שלה. "הדבר העצוב הוא שלפני שנתיים היא הייתה יכולה להרוג את זה (את חשיפת דליפת האי-מיילים שלה) לפני שנתיים בכך שפשוט הייתה אומרת את מה שעשתה ולא הייתה קושרת אותי לזה", כתב.

 

גם בעלה של קלינטון, הנשיא לשעבר ביל, לא יוצא בידיים ריקות ממילותיו של פאוול. "הוא עדיין מסתובב עם פרוצות", כתב.

 

 

 

"מסתובב עם פרוצות". ביל קלינטון(חדשות 10)

 

ואם הילרי קלינטון הותקפה קשות על ידי מי שהיא הייתה יכולה להגדיר כחבר, גם המועמד הרפובליקני לנשיאות, דונלד טראמפ, חוטף מפאוול. "יש לו בסך הכל אחוז אחד מהבוחרים השחורים וגם זה יידרדר, הוא חושב שאנחנו אידיוטים". פאוול גם תוקף את טענתו של טראמפ כי הנשיא ברק אובמה הוא מוסלמי: "ואם זה נכון, אז מה? מוסלמים רבים נולדים בארצות הברית בכל יום, כל הרעיון הזה היה גזעני".