בריאה? קלינטון מנופפת לצלמים אחרי שחשה ברע
בריאה? קלינטון מנופפת לצלמים אחרי שחשה ברע
,רויטרס

התיק הרפואי של הילרי נחשף: סבלה מסינוסיטיס במהלך הפריימריז – ולא דיווחה

הילרי קלינטון, המועמדת הדמוקרטית לנשיאות ארה"ב, חשפה כי היא סובלת בשבועות האחרונים מדלקת ריאות זיהומית, ובזמן הבחירות המקדימות לנשיאות אף עברה טיפול כירורגי להוצאת נוזלים מאוזנה וסריקת מוח – שנמצאה תקינה. "כעת בריאותה הנפשית והפיזית במצב מצוין", אומרת הרופאה האישית שלה

המועמדת הדמוקרטית לנשיאות ארה"ב, הילרי קלינטון, חשפה היום (חמישי) את התיק הרפואי שלה בעקבות התמוטטותה במהלך האזכרה לאירועי 11 בספטמבר לפני כארבעה ימים.


במכתב מהרופאה הפרטית שלה, ד"ר ליסה ברדק, נכתב כי במהלך הבחירות המקדימות לראשות המפלגה הדמוקרטית, מוקדם יותר השנה, סבלה קלינטון מכאב באוזניה, שהתברר כסינוסיטיס וזיהום שטופלו בסטרואידים ובאנטיביוטיקה. בנוסף, הילרי עברה טיפול כירורגי לניקוז נוזלים מאוזנה, וכל זאת מבלי לדווח לציבור ולמצביעיה.

 

>> לכתבות נוספות בנושא התמוטטותה של הילרי קלינטון:

הילרי קלינטון וההתמוטטות: אלה הקונספירציות הכי מטורפות ברשת

חוזרת לשגרה: הילרי קלינטון תשוב לפעילות ביום חמישי

טראמפ בתגובה ראשונה: "מאחל לקלינטון החלמה מהירה"

 

 

הילרי קלינטון עוזבת את הטקס של ה-11 בספטמבר לאחר שחשה ברע
 

הילרי קלינטון עוזבת את הטקס של ה-11 בספטמבר לאחר שחשה ברע(ללא קרדיט)

 

בדיווח בעיתון ה-"דיילי מייל" נכתב כי קלינטון עברה גם סריקת מוח, שנמצאה תקינה. "התסמינים למחלות נעלמו והיא נותרה בריאה במשך חצי השנה לאחר מכן", רשמה ד"ר ברדק.

 

עם זאת, בדיווח נחשף כי קלינטון סובלת כעת מדלקת ריאות זיהומית, לאחר שבשבוע שעבר הגיעה לרופאה שלה עם תסמינים של שפעת קלה ועייפות. בבדיקת סי-טי שנערכה לה נתגלו הזיהומים בריאותיה של הילרי.


"התוצאות שלה כעת תקינות לחלוטין ובריאותה הפיזית והנפשית נמצאות במצב מצוין", מסכמת ד"ר ברדק.