דיסקין על סרטון בית ראש הממשלה: "פרצת אבטחה חמורה"

ראש השב"כ לשעבר תקף בחריפות את הסרטון בו מסיירת שרה נתניהו ומציגה את הליקויים במעון הרשמי בירושלים. "כל ארגון מודיעין זר או ארגון טרור - היו משלמים הון עתק על מנת להשיג את כל הפרטים האלה", תקף דיסקין וכינה את שרה "ראש הממשלה בפועל"

ראש השב"כ לעשבר, יובל דיסקין, טוען כי הסרטון בו הציגה משפחת נתניהו את הליקויים בתחזוקת מעון ראש הממשלה בירושלים, - מהווה פרצת אבטחה חמורה שעלולה לסייע לארגוני טרור. בהודעה שפרסם הערב (שני) בעמוד הפייסבוק שלו, עקץ דיסקין וכינה את שרה נתניהו "ראש הממשלה בפועל", ומנה את המידע המסוכן, לדבריו, שנחשף בסרטון.

 

"כנראה שהפניקה מדוח מבקר המדינה השכיחה את החששות הביטחוניים המפותחים עד מאוד של המשפחה המלכותית", כתב דיסקין. "מה לא היה לנו שם? דלתות, חלונות, סוג המנעולים, החדרים מבנה פנימי וריהוט, אביזרים ומכשירים נקודות חיבור לטלפון ועוד..."

 

 

 

()

 

 

מושיק גלאמין ושרה נתניהו
 

מושיק גלאמין ושרה נתניהו(מתוך הסרטון)

 

לדבריו, "הובלה אישית של 'ראש הממשלה בפועל' במשך 15 דקות במקום מגוריו (ולעתים עבודתו) של האישיות המאובטחת ביותר במדינה... מניסיון אני יכול לומר לכם שכל שירות מודיעין זר או ארגון טרור היו משלמים הון עתק על מנת להשיג את כל הפרטים הללו... שיקול הדעת של מי שיזם את הסרט העצוב והעלוב הזה, מוטל בספק רב. נקווה שבגלל רטיבות בקירות לא נצא גם למלחמות..."

 

בסרטון שהועלה אמש לרשת, מציגה רעיית ראש הממשלה את בית השרד של המשפחה. תוך שהיא מלווה את מושיק גלאמין בין חדרי הבית, מתלוננת נתניהו על החיים הקשים בו, על דלתות חורקות, חלונות נוקשים ואבק. הקומה השנייה בבית אינה נחשפת בסרטון.

 

הסרטון פורסם יומיים לפני פרסום דוח מבקר המדינה בנושא מימון הוצאות מעון ראש הממשלה. לצד הסרטון שפורסם בעמוד הפייסבוק כתב נתניהו: "הזמנו את מושיק גלאמין לתת חוות דעת מקצועית, אובייקטיבית ובלתי תלויה, על התנאים במעון ראש הממשלה. זה מה שיצא".