אביגדור ליברמן
אביגדור ליברמן
,חדשות 10

ליברמן במתקפה נגד המשטרה: "אין פרשת שחיתות, קירשנבאום חפה מפשע"

"אין פרשת שחיתות, יש פרשת סוטי מין במשטרת ישראל", התנער יו"ר ישראל ביתנו מהחשדות הקשים נגד בני מפלגתו והפריך אחת אחת את הטענות נגד סגנית שר הפנים לשעבר, ויצא בנוסף נגד נתניהו והרצוג: "זה לא נראה ככה, אבל הם הולכים לממשלת אחדות". תגובה להידרדרותה של המפלגה בסקרים? "אנחנו נגיע לעשרה מנדטים, והרבה יותר מזה"

"אין פרשת שחיתות. יש פרשת סוטי מין במשטרת ישראל", כך התייחס הבוקר (שבת) יו"ר מפלגת ישראל ביתנו, אביגדור ליברמן, לחשדות המיוחסים לחלק מאנשי מפלגתו בגין נטילת שוחד וקבלת טובות הנאה.


באירוע "שבתרבות" בו השתתף בבאר שבע אף הצהיר ליברמן כי הוא מאמין בחפותה של חברת הכנסת הפורשת פאינה קירשנבאום וציין כי היא זכאית כל עוד לא הורשעה. "העובדות פשוטות. האשימו אותה שיש לה אחות שטסה חינם. זה היה בטלוויזיה. אין לה אחות. ראיתי גם מכתב מהיועמ"ש שהיא ממשיכה להגיע למשרדי משרד הפנים ויש בזה שיבוש חקירה. לא היה ולא נברא".


ליברמן הגדיל לעשות וטען כי מפלגתו היא קורבן "למסע מאורגן ומשומן". לשאלה מי עשוי לעמוד מאחורי מסע שכזה, השיב "זו שאלה טובה. יש לנו תקשורת חוקרת".

 

באירוע התייחס ליברמן בנוסף לאפשרויות הרכבתה של הממשלה הבאה וגרס כי ישנן שתי אפשרויות. "או מפלגת אחדות בראשות ימין או ממשלת ימין. כמה שאני מקשיב להרצוג וביבי אומרים שלא יילכו לממשלת אחדות, כך אני בטוח יותר שהם יילכו לממשלת אחדות. כמה שהם יותר מכחישים יש לי יותר חשד שזה מה שהולך לקרות", העריך שר החוץ.

 

ח
 

ח"כ לשעבר פאינה קירשנבאום(חדשות 10)

 

שר החוץ הפגין בנוסף אופטימיות לגבי מצבה המידרדר לכאורה של המפלגה בסקרים האחרונים, ובהם הסקר של חדשות 10, בו נראה כי המפלגה הגיעה לסף אחוז החסימה. הוא שב והדגיש כי המפלגה הציבה לעצמה יעד של הגעה ל-16 מנדטים, ויוצאת מתוך נקודת הנחה שהתוצאה הסופית תהיה קרובה אליו.


"יש לי הפתעה. בסקרים פנימיים אני לא רואה פחות מתשעה או עשרה מנדטים", הוסיף ליברמן והעריך "אנחנו נגיע לעשרה מנדטים, ולדעתי גם להרבה יותר מזה".