הותר לפרסום: משה ליאון הוא המקורב לליברמן שנחקר בפרשת השחיתות

הפוליטיקאי הבכיר שהתמודד בעבר לראשות עיריית ירושלים הוא הדמות הציבורית שנחקרה היום באזהרה, ושעל פי הערכות עשויה להביא לכך שגם ליברמן עצמו יזומן לחקירה. בסיום חקירתו שוחרר ליאון למעצר בית ואמר כי החוקרים נהגו בו "בהגינות". במקביל הוארך היום מעצרם של חשודים נוספים בפרשה

הותר הערב (ראשון) לפרסום כי משה ליאון, המועמד לראשות עיריית ירושלים לשעבר, הוא הדמות הבכירה שנחקרה בחשד למעורבות בפרשת השחיתות בישראל ביתנו. בסיום חקירתו שוחרר ליאון למעצר בית בן חמישה ימים.


ליאון, שנודע כמי שהתמודד מטעמו של ליברמן לראשות העיר, נחקר היום באזהרה אך בסיום חקירתו אמר כי השוטרים נהגו בו "בהגינות". לאורך היום התגברה ההערכה כי תוצאות החקירה הן שיקבעו אם גם ליברמן עצמו יוזמן לחקירה בפרשה.


בית משפט השלום בראשון לציון שלח מוקדם יותר היום את מיכאל צ'צבה מעמותת "אל סם" לשישה ימי מעצר בית. כמו כן האריך בית המשפט את מעצרו של אלכס גולדשטיין, בעלי חברת "איזרוס", עד יום שלישי הקרוב.

 

 

משה ליאון
 

משה ליאון(פייסבוק משה ליאון)

 

מוקדם עוד יותר תקף ליברמן את הפרקליטות עקב התנהלותה בפרשה וטען כי החפיפה בין מועד פרסום הפרשה לבחירות הקרובות אינה מקרית. "מדובר במהלך מתוכנן, מתוזמן היטב", אמר ליברמן טרם ישיבת הממשלה.


"מדובר בחקירה מתואמת לחלוטין ללוח הזמנים של מערכת הבחירות. כנראה, לפחות ממה שראינו בתקשורת, צפויים עוד גלי מעצרים ועוד הדלפות, הדלפות מכוונות, מגמתיות, כשהצד השני מנוע מלהגיב", הוסיף יו"ר ישראל ביתנו.