במשטרה טוענים: עמיר מולנר הכריע את הבחירות ברמת גן

מהחקירה של פרשת השחיתות בעיריית רמת גן, שבמסגרתה נעצר גם ראש העיר, עלה חשד שארגון הפשע של עמיר מולנר ושני עבריינים נוספים קידמו את זינגר לתפקיד כדי להשיג דריסת רגל בעירייה. בחודשים האחרונים הופעלו האזנות סתר בעירייה ונאספו קלטות מפלילות שעלולות לסבך עוד יותר את זינגר ובכירים נוספים

לאחר מעצרו של ראש העיר ישראל זינגר, מימדי פרשת השחיתות בעיריית רמת גן מתחילים להתבהר. הערב (שני) התברר כי חקירת המשטרה החלה לפני כשנה, אז עלה חשד ראשוני לפיו ארגון הפשע של העבריין עמיר מולנר ניסה להשיג "דריסת רגל" בתוך העירייה לקראת הבחירות לרשויות המקומיות.

 

במשטרה חשדו שמולנר ועוד שני אחים, עבריינים מוכרים אף הם, קידמו את מועמדותו של ישראל זינגר לראשות העיר רמת גן בתמורה לטובות הנאה שהובטחו להם. יחד עם זאת, במשטרה טענו כי הצליחו לסכל את הניסיון של העבריינים לחדור לתוך העירייה וגם בנושא זה צפויות התפתחויות בקרוב.

 

בצעד יחסית חריג, התקינה יחידה להב 433 של המשטרה האזנות סתר בעיריית רמת גן ובמשך חודשים אספה הקלטות של בכירים. חלק מאותן ההקלטות, לפי גורמים במשטרה, מכילות חומרים מפלילים שעלולים לסבך עוד יותר את זינגר וגם נוספים בעירייה.

 

 

במשטרה טוענים שסיכלו את התכניות שלו. מולנר
 

במשטרה טוענים שסיכלו את התכניות שלו. מולנר(חדשות 10)

 

ההקלטות תיעדו שיחות בין גורמים בתוך העירייה לבין עצמן, והן מכילות חומרים שלאו דווקא קשורים לקשר עם מולנר ועבריינים אחרים. המשטרה טרם עימתה את החשודים עם החומרים שנאספו אך סביר שהדבר יקרה כבר בימים הקרובים כחלק מהחקירה.

 

מוקדם יותר הותר לפרסם כי מלבד זינגר נעצר גם גם נימרוד ניר, בנם של ג'ודי ניר מוזס והשר סילבן שלום. ניר שימש כיועץ אסטרטגי במהלך הבחירות המקומיות ועל פי החשד הובטחה לו משרה עתידית בעירייה.