הרצוג ולבני מודיעים על האיחוד.
הרצוג ולבני מודיעים על האיחוד.
,רויטרס

סקר: הליכוד והעבודה בשוויון עם 22 מנדטים, ליברמן נחלש

ערוץ הכנסת פרסם סקר ובו נראה כי היתרון הקל שהיה בשבוע שעבר לעבודה והתנועה נמחק והם בשוויון עם הליכוד. בנט והבית היהודי שומרים על המקום השלישי עם 16 מנדטים, כחלון ומפלגת "כולנו" עם עשרה. לפיד ויש עתיד נעצרו בסקר הנוכחי על תשעה, מרצ התחזקה לשבעה מנדטים

הליכוד והעבודה בשוויון. סקר שפרסם היום (שני) ערוץ הכנסת מראה כי היתרון הקל שהיה לרשימה המשותפת של יצחק (בוז'י) הרצוג וציפי לבני, נמחק וכעת הם בשוויון עם הליכוד וראש הממשלה נתניהו.

 

על פי הסקר של ערוץ הכנסת הליכוד והעבודה מקבלות 22 מנדטים כל אחת. זאת בניגוד לסקר חדשות 10 משבוע שעבר בו נמצא כי רשימה משותפת של הרצוג ולבני מקבלת 22 מנדטים בעוד הליכוד נעצרה על 20 מנדטים.

 

אחרי שתי המפלגות שכאמור מקבלות מספר מנדטים שווה, נמצאת מפלגת הבית היהודי של נפתלי בנט עם 16 מנדטים. גם כאן נותר עוד לראות האם אורי אריאל יתנתק מהרשימה של הבית היהודי וכיצד מהלך שכזה ישפיע על כוחה של המפלגה.

במקום הרביעי נמצאים מפלגת "כולנו" של משה כחלון שקיבלה עשרה מנדטים, כמו גם ישראל ביתנו של שר החוץ ליברמן. אחריהם הגיעו יש עתיד ולפיד עם תשעה מנדטים בלבד. אחריהם נמצאים יהדות התורה עם שמונה מנדטים, מרצ שהתחזקה ועלתה לשבעה מנדטים, ש"ס עם שישה, חד"ש חמישה, כמו גם בל"ד ורע"מ תע"ל ברשימה משותפת.