שטייניץ: "לבני ירדה מהפסים, מציע לה להתנצל"

שר המודיעין תקף את שרת המשפטים לשעבר על הופעתה בתכנית "מצב האומה" ועל הדברים שאמרה על ראש הממשלה. "ציפי ממש התחלקה, פשוט ירדה מהפסים", הוא אמר בראיון לתכנית הבוקר של אורלי וגיא. "גם אני דיברתי בבוטות נגד הריקנות של לפיד אבל ביטויים כמו אימפוטנציה וזבל זה באמת לעבור את הגבול", הוא הוסיף

שטייניץ נגד לבני: "ירדה מהפסים". שר המודיעין יובל שטייניץ תקף הבוקר (שני) את שרת המשפטים לשעבר ציפי לבני ואמר כי היא עברה את הגבול בדברים שאמרה על ראש הממשלה בנימין נתניהו בתכנית מצב האומה בערוץ 2.

 

"אני הופעתי שם כמה פעמים ואף פעם לא הידרדרתי ככה. היא פשוט ירדה מהפסים ואני מציע לה להתנצל", אמר שטייניץ בראיון לתכנית הבוקר של אורלי וגיא. "אני בעצמי השתמשתי בביטויים בוטים נגד לפיד על ריקנות שלו והניסיון לה בין בכלכלה. אבל ביטויים כמו אימפוטנציה וזבל זה באמת לעבור את הגבול", הוא הוסיף ואמר כי דבריה של לבני לא כיבדו אותה.

 

בהתייחסו לבחירות הקרובות אמר שטייניץ כי הבחירה צריכה להיות בין שתי מפלגות גדולות וריבוי המתמודדים רק מזיק לפוליטיקה הישראלית. "אם לא הייתי מצביע ליכוד הייתי מצביע לעבודה. אני חושב שחייבים לחזור למצב של שתי מפלגות גדולות, הפיצול למפלגות אווירה הורס את הבחירות בישראל", הסביר השר המקורב לנתניהו.

בתחילת דבריו התייחס שטייניץ לאירוע בבית הקפה בסידני ואמר שמדובר בניסיון לפגוע בבעלות בריתה של ארצות הברית לקואליציה נגד דאע"ש. "אוסטרליה, קנדה ובריטניה תומכות בצורה חד משמעית במאבק ואינן מוכנות להיכנע לזרם ג'יהאדיסטי", אמר שר המודיעין.

 

שטייניץ.
 

שטייניץ. "אם לא הייתי מצביע ליכוד הייתי מצביע לעבודה"(כפיר בולוטין)