לבני: "זו ההזדמנות להחליף את נתניהו"

שרת המשפטים שפוטרה בשבוע שעבר אמרה כי ייתכן והבחירות הקרובות מיותרות אך הן מהוות הזדמנות להחליף את ראש הממשלה. "הכנסת מפזרת את עצמה, בהנחה שלא יהיה תרגילון של נתניהו", אמרה לבני בפתח ישיבת סיעת התנועה. "מקווה שהציבור יבין שיש כאן הזדמנות לשינוי כיוון במדינת ישראל", היא הוסיפה

לבני מבהירה: ניתנת לנו הזדמנות להחליף את נתניהו. שרת המשפטים לשעבר ציפי לבני אמרה היום (שני) כי למרות האמירות שהיא שומעת לפיהן הבחירות הקרובות מיותרות, מדובר בהזדמנות להחליף את ראש הממשלה בנימין נתניהו.

 

"ראש הממשלה לחוץ משריו שלו ולכן הלך לבחירות שאומרים שהן מיותרות. אך זו ההזדמנות להחליף את ראש הממשלה", אמרה לבני בהתייחסה לנתניהו שנמצא בתפקיד מאז 2008. "הכנסת מפזרת את עצמה, בהנחה שלא יהיה תרגילון של נתניהו", היא הוסיפה בפתח ישיבת הסיעה השבועות של מפלגת התנועה.

 

לבני הוסיפה כי מדובר בהזדמנות ליצור ממשלה אחרת מזו בה הייתה חברה בשנתיים האחרונות. "הזדמנות ליצור ממשלה שעומדת על שני אדנים, החלטות ביטחוניות ומדיניות אחראיות רציניות ושמירה על ישראל יהודית ודמוקרטית באופן מאוזן", היא הסבירה.

"אני מקווה שהציבור יבין שיש כאן הזדמנות לשינוי כיוון במדינת ישראל", המשיכה שרת המשפטים שפוטרה בשבוע שעבר על ידי נתניהו. לבני תקפה את נתניהו על כך שבשעתו הוא קבר תכנית שהציג השר לשעבר עמיר פרץ ושכללה ביטול המע"מ על מוצרי יסוד. "מי שהתנגד וקבר את התכנית הוא אותו ראש ממשלה שהיום הציג את התכנית הזו", היא הוסיפה. "הציבור צריך לדעת שמי שאמר שיעשה, לא עשה בעבר".