המשטרה תיזום עימות בין משה קצב לא' ממשרד התיירות

בעקבות דרישת הפרקליטות, המעוניינת לסיים את החקירה ולהגיש את מסקנותיה ליועץ המשפטי לממשלה, המשטרה תזמן את השניים לעימות. הסיכוי שהעימות אכן יתקיים נמוך, כי פרקליטיו של הנשיא לשעבר מציבים תנאים מוקדמים

(1:15 דק')

שלב חדש בחקירת הנשיא לשעבר משה קצב: בימים הקרובים תפנה המשטרה לקצב ולמתלוננת א' ממשרד התיירות ולבקש מהם לקיים עימות כדי לנסות ולהכריע בתיק המורכב.

המשטרה עצמה מתנגדת לקיום העימות, אך הצוות החדש של הפרקליטות שמונה לעסוק בתיק ולהגיש את המסקנות ליועץ המשפטי לממשלה, מני מזוז, קבע כי יש לקיים את העימות על מנת להגיע להכרעה. למשטרה לא נותרה ברירה, והיא תצטרך לפנות לקצב ולא' למרות התנגדותה למהלך.

בחקירתו האחרונה, שהתקיימה לפני שבוע, נשאל קצב על ידי החוקרים האם יסכים לקיים עימות עם א' והשיב בחיוב. פרקליטיו של קצב, לעומת זאת, הודיעו כי עליהן לשקול את העניין וכי יש להם תנאים מוקדמים לקיום עימות שכזה.

בעקבות הדרישות שמציבים פרקליטיו של הנשיא לשעבר, הסיכוי לקיום עימות בין הצדדים נמוך, כיוון שהמשטרה לא מתכוונת להיענות לדרישות הפרקליטים. בכל מקרה, על הפרקליטות להעביר את חוות דעתה ליועץ המשפטי לממשלה עד סוף החודש.