הטבח באורלנדו: תאספו את הנשק מהרחובות – שלא יהרגו את הפוליטיקלי קורקט

50 בני אדם נרצחו בפיגוע הקשה ביותר שידעה ארה"ב, לפחות מאז אסון התאומים. כצפוי עמד הנשיא אובמה והתעלם מהפיל, הדאע"שי, האסלאמו-רדיקלי, זה הבועט בחוזקה בחדר ומאיים על העולם המערבי. וגם אצלנו, חגג מר פוליטיקלי קורקט, בלי שום בושה • דעה

על הפוליטיקלי קורקט - מתוך פינתו של נדב איל "קוסמוס - העולם ואנחנו":

 

עם תום המלחמה הקרה בשנות ה-90, התחושה בקרב רבים בעולם הייתה ש"הנה, מגיע השלום העולמי המיוחל". הגנרל האמריקני פרופ' פרנסיס פוקוימה אף הגדיל לעשות, הכריז על "קץ ההיסטוריה", וטען כי העולם עובר כולו לדמוקרטיה ליברלית, שתגביל את הסכסוכים בין מדינות העולם. כולם הביטו לשמיים, וציפו לראות את יונות השלום, הדמוקרטיות-ליברליות.

 

לתיאוריה הרומנטית הזאת העז להפריע אדם אחד ושמו פרופ' סמיואל הנטינגטון, שטבע את התיאוריה הידועה "התנגשות הציביליזציות". על פי התיאוריה שלו, לא רק שהעולם לא צועד קדימה לכיוון דמוקרטי, אלא שהתהליכים הגלובליים וזרם המהגרים המתגבר בין מדינות ויבשות, יגרמו לעולם לחזור אחורה - אל הקונפליקט התרבותי הדתי.


לכתבות נוספות בנושא:

>> הטבח באורלנדו: היורה היה מאבטח בחברת G4S, נחקר בעבר בשל התבטאויותיו

>> המחווה המרגשת של זוכה הטוני לנרצחים באורלנדו: "אהבה היא אהבה היא אהבה"

>> אמריקה בוחרת: כיצד הטבח באורלנדו ישפיע על הבחירות לנשיאות?


 

אובמה בוחר להתעלם מהפיל

גם מי שהתאמץ מאוד, לא מצא בנאום של אובמה שום אזכור לרקע התרבותי-דתי ממנו הגיע המפגע במועדון הגאה באורלנדו. את מי לא האשימו שם - את כלי הנשק המסתובבים חופשי (ובצדק), את השנאה, את ההומופוביה, ואפילו את טראמפ.

 

הפיל שבחדר, ההוא שצעק "אללה הוא אכבר", ההוא שהתקשר למשטרה ונשבע בשם דאע"ש, ההוא שנחקר בעבר בשל התבטאויות רדיקליות, זכה להתעלמות. גם אצלנו בארץ, בחרו פוליטיקאים רבים להצטלם עם דגלי הגאווה, להשוות לישי שליסל, ובקיצור, להתעלם.

 

 

ח
 

ח"כ דב חנין(רפי קוץ)

 

ח"כ חנין: "ארוכה הדרך לקראת שוויון זכויות הולם"

וכך כתב ח"כ דב חנין, פרלמנטר בחסד ואלוף הפוליטיקלי קורקט: "אני נזכר בלילה של אוגוסט 2009, כשאירע הרצח בבר-נוער, בו איבדו ניר כץ וליז טרובישי את חייהם. הגעתי למקום והשתתפתי בהפגנת האבל הספונטנית שצעדה באותו לילה ברחובות תל-אביב. אני נזכר גם במצעד הגאווה בירושלים, בו השתתפתי בקיץ האחרון, שם נרצחה הנערה שירה בנקי בדקירות סכין, בידי הומופוב אלים. מעולם לא הייתי באורלנדו שבארה"ב, אבל הקולות דומים, המראות דומים, האבל דומה, והכעס דומה".

 

רקע דתי? תרבותי? נאדה. "עדיין ארוכה הדרך לקראת שוויון זכויות מלא", כתב חנין, "עדיין יש בעולם שלנו אלימות ושנאה וגזענות ואפליה - שיכולות גם להפוך לרצחניות. זו אחריות כולנו להיאבק במגמות החשוכות האלה, ולבנות חברה שוויונית ובטוחה עבור כולנו".

 

 

דאע
 

דאע"ש. כשהציוויליזציות מתנגשות(חדשות 10)

 

האמריקנים אינם טיפשים. ההתעלמות המתמשכת של אובמה משורש הבעיה, וההתפתלות בשם הפוליטיקלי קורקט כל פעם שקורה אירוע כזה, גורמים להם להצביע למועמד פרובוקטיבי וגס, שלא מתבייש לקרוא לילד בשמו.

 

תמצית הציביליזציות המתנגשות בעצמה מגולם בעיניי במשפט שאמר אביו של המחבל, לפיו "הוא ראה שני גברים מתנשקים - וכעס". אבירי ה-PC קפצו על זה והתעטפו מיד בדגלים צבעוניים, ורק דבר אחד הם לא הבינו: מחר לצערנו, תתחלף השנאה לגברים מתנשקים לשנאה לנשים חשופות, ואחרי זה לשנאה ליהודים, נוצרים, היספנים וכל מי שלא הולך בדרך הח'ליפות האלסאמית.

 

ואובמה? הוא ימשיך לדאוג לנשק שמסתובב בארצות הברית, מחשש שלא יהרגו לו את הפוליטיקלי קורקט.


הכותב הוא עורך חדשות בדיגיטל בחדשות 10