מימון מקורי: הקלע סרגיי ריכטר מתכונן לאולימפיאדה

בחודש הבא יתייצב סרגיי ריכטר במתחם תחרות הקליעה בלונדון וינסה להגשים את חלום המדליה האולימפית. אלא שבדרך לשם הוא נאלץ, כמו ספורטאים רבים אחרים, לשבור את הראש מאיפה ישיג את המימון להכנות. ריכטר מצא פתרון מקורי שאולי עוד יביא לו מדליה נוצצת

(3:30 דקות)

כבר מכם שמעו על הספורטאי סרגיי ריכטר שייצג בחודש הבא את ישראל באולימפיאדת 2012 שתחל בלונדון? ריכטר, קלע אולימפי, מתכונן בחודשים האחרונים לתחרות ולאפשרות להגשמת החלום של כל ספורטאי - מדליה אולימפית. אבל בשביל מדליה צריך מימון ובשביל זה ריכטר היה צריך לחשוב באופן מקורי.

 

הרחק מהכסף הגדול של עולם הכדורגל ועולם הכדורסל, ספורטאים כמו ריכטר צריכים לשבור את הראש איך להשיג לעצמם את המימון שיאפשר להם להמשיך להתאמן בריכוז מלא. אמנם יש מענקים מהאיגוד והוועד האולימפי, אך ברוב המקרים הם לא מספיקים כמעט לכלום. 

 

כשחשב ריכטר כיצד להשיג את את הכסף, הוא מצא דרך מקורית. "כמה חבר'ה מאתר 'מימונה' פנו אליי בנובמבר. הקונספט פשוט - אתה קובע תאריך שעד אליו צריך לגייס את סכום היעד", מסביר ריכטר. במהירות הצליח ריכטר להשיג את סכום היעד - 50 אלף שקלים. "למרות שהענף לא כזה זוהר ומפורסם, אנשים פנו ותרמו", אומר ריכטר. מאז כבר מצא הקלע מימון מבוסס יותר כשחברת "סלקט" פנתה אליו והציע לתמוך בו עד לתחרות הגדולה. עכשיו רק נשאר לריכטר להגשים את חלום המדליה.