מאמר המערכת בעלון בתי הכנסת "עולם קטן"
מאמר המערכת בעלון בתי הכנסת "עולם קטן"
,צילום מסך

העלון בבתי הכנסת של הציבור הדתי-לאומי קורא: "להילחם בטרור הלהט"בי"

מאמר מערכת שיופץ בסוף השבוע לעשרות אלפי מתפללים בבתי כנסת קרא לציבור הדתי-לאומי להצטרף למאבק "השבת התא המשפחתי לימי גדולתו" בשם "המין האנושי", אשר עשוי להידרדר ל"מחוזות שפלים" במקרה של מתן לגיטימציה לקהילה הגאה: "אין להיכנע להליכי חקיקה שמנסים להטביע את חותם המדינה על הקלקול החברתי הזה". מהעלון נמסר בתגובה: "לעולם לא תצליחו לקשור אותנו שוב למעשי רצח שאינם קשורים לנו"

הכתובת כבר על הקיר? מאמר מערכת שיפורסם בסוף השבוע בעלון "עולם קטן", המופץ באלפי בתי כנסת של הציבור הדתי-לאומי ובבתי ספר תיכונים ועל-תיכונים, וזמין כבר כעת ברשת, קורא לציבור "להילחם בטרור הלהט"בי", על מנת "להשיב את התא המשפחתי לימי גדולתו".


"הטרור בעל האופי המאפיונרי של אנשים מ'הקהילה' שיושבים בצמתי תקשורת ודעת קהל דבר שיש להילחם בו בנחישות", נטען במאמר, שחלק אחר בו יוצא נגד "הטרור הערבי המרושע".


על פי הכותבים, "החבורה הצעקנית הזאת, באין מפריע להם, השתלטה על השיח הציבורי מתוחכם, דורסני, מעקר ואגרסיבי" השתלטות, אשר ניתן רק להשוות בינה לבין מה "ניסיון לשחזר את המערכה מימי רצח רבין, שהצליחה להוריד ראשים לחברה שלמה".


אי לכך, יש "להשיב מלחמה, ולחדול מכניעה לטרור הלהט"בי". זאת, מאחר ו"זה לא לגיטימי, זה הורס את החברה, ולדעתנו הנחרצת והמעוגנת בספר הנאור ביותר כיום, הסיפור הזה (הנטייה המינית) בר טיפול".


מה האלטרנטיבה? "האנושות תדרדר את עצמה למחוזות שפלים עוד יותר של רשימה של התנהגויות, שבשלב הזה נשמעות לנו עדיין הזויות, אך ממש ברגעים אלה מחלחלות במחוזות אפלים אל עבר מתן לגיטימציה". יתרה מכך, "המאבק כאן אינו כפי שמנסים לצייר נגד הדת אלא נגד המין האנושי".

 

 

ישי שליסל, שדקר את משתתפי מצעד הגאווה בירושלים
 

ישי שליסל, שדקר את משתתפי מצעד הגאווה בירושלים(רויטרס)

 

בהתייחסות ספציפית למצעד הגאווה בירושלים דווקא מוקיע המאמר את רציחתה של שירה בנקי בת ה-16 ואף מכנה את שליסל "אדם שברשעותו ובחוסר שפיותו משוכנע שהוא שליח ה'". בד בבד, הוא מדגיש את "האחריות קולקטיבית לבער את התופעה מקרבנו ולהחזיר אותה אל תוך הארון, בטח ובטח שאין להיכנע להליכי חקיקה שמנסים להטביע את חותמה של המדינה על הקלקול החברתי הזה".


לנבחרי הציבור מקרב הציבור הדתי-לאומי מובהר במאמר אפוא "מי שחושב שאם ירכין ראשו במאבק הזה יקבל אהדה ציבורית, ימצא את עצמו מבויש מצד הקהילה הזו (הקהילה הגאה)".

תגובת העלון: "לא סובלניים כלפי יציאה נגד תרבות ישראל הנאורה"

מעלון "עולם קטן" נמסר בתגובה: "לא משנה כמה סטטוסים וכמה הסטות יספוג הציבור הדתי לאומי - לעולם לא תצליחו לקשור אותנו שוב למעשי רצח שאינם קשורים לנו. מי שיעשה זאת נקשור אותו בחזרה למעשי רצח ואלימות שמגיעים עשרות מונים מהחברה החילונית - כזו או אחרת".

 

"לעניין עצמו - אנחנו סובלניים עד בלי די כלפי האנשים ובפרט כלפי בעלי נטיות הפוכות אך מאוד לא סובלניים כלפי דעות ואנשים שמנסים באלימות להנחיל דעות שהולכות נגד הטבע וכנגד תרבות ישראל הנאורה שחקוקה בתורה שמהווה אור לכל הגויים. כלי התקשורת שעוסקים באובססיביות במתן לגיטימציה לפירוק המשפחה ונכנעים לטרור הלה"טבי מוזמנים להתרשם כיצד מטפלים בנושא החשוב הזה מעל גבי שבועון עולם-קטן ברגישות עליונה וביחד עם זה בלי להעניק לגיטימיציה לתרבות החד מינית המשתלטת".

 

"במאמר שפרסמנו השבת אנחנו אכן מביעים את הציפייה שלנו מנבחרי הציבור לחדול מהכניעה לטרור הלה"טבי שלא מאפשר שום שיח בנושא, ומכחיש ממצאים מחקריים שמאששים אפשרות לשינויים בנטייה מינית, שוללים את הקונספציה הגנטית, ומפיץ חומרים שאפילו הסתדרות הפסיכולוגים בישראל (הפ"י) מתנער ממנו. אלימות לא עוצרים בכניעה לאלימות - לא עוד להשתלטות הקהילה הלה"טבית על השיח".