ראש עיריית נצרת עילית נעצר בחשד לקבלת שוחד

בתום חקירה סמויה עצרה היחידה הארצית לחקירות הונאה את שמעון גפסו, בחשד לקבלת שוחד של מאות אלפי שקלים מאיש עסקים. שוטרי היחידה ערכו חיפושים במשרדי העירייה

(28 שניות)

היחידה הארצית לחקירות הונאה במשטרה עצרה היום (שני) את ראש עיריית נצרת עילית שמעון גפסו, לאחר חקירה סמויה, בחשד לקבלת שוחד.

 

במשטרה הודיעו כי שוטרי יחידת להב 433 ביצעו חיפושים במשרדי העירייה ובבתי המעורבים. לפי החשד, גפסו קיבל במסגרת תפקידו שוחד של מאות אלפי שקלים מאיש עסקים, בין השאר בתקופה שלפני הבחירות לרשויות המקומיות.

 

עורך דינו של גפסו, אברהם שי הגיב לדברים והכחיש את החשדות בראיון לרדיו קול רגע. לדבריו, "יש לנו אינפורמציה מזה מספר ימים שהועברה על ידינו ליחידת המשטרה בנצרת עלית, עם חומרים שהם צריכים לבדוק ולטפל בהם. לטעמי לפני עריכת מעצרים".

 

הוא הוסיף כי הם אינם מופתעים: "אנחנו יודעים במה דברים אמורים ומכחישים לחלוטין כל קשר לשום סוג של פעילות פלילית על ידי ראש העיר, הוא לא לקח שוחד ולא קיבל שוחד, אלא פעל למען האינטרסים של תושבי העיר על פי מיטב שיקולו וכחוק".

 

במקביל, פשטה היום היחידה הארצית לחקירות הונאה על בניין עיריית חדרה. הפשיטה בוצעה בעקבות חשד לאי-סדריןם, ובמקביל עוכבו לחקירה שלושה קבלנים.