סקר חדשות 10: 62% חושבים שנתניהו יהיה ראש הממשלה הבא

סקר שנערך על ידי פרויקט המדגם בפיקוחו של הפרופסור קמיל פוקס הראה כי רוב הנשאלים סבורים שראש הממשלה נתניהו ימשיך בתפקידו גם לאחר הבחירות הקרובות. אחריו במקום השני, ובפער עצום, נמצא יצחק הרצוג עם 15%. את מדד שביעות הרצון ממשיך להוביל בבטחה משה כחלו שהקים השבוע את מפלגת "כולנו" וצפוי בימים הקרובים לפרסם את רשימת המועמדים מטעמה

סקר: רוב הציבור סבור שנתניהו יהיה ראש הממשלה הבא. בשבוע האחרון נראה היה שהתגברו הקולות שדיברו על האפשרות הריאלית בה ראש הממשלה בנימין נתניהו לא יהיה מי שירכיב את הממשלה הבאה. סקר שפורסם הערב (שבת) בתכנית המטה מראה כי נתניהו עדיין מוביל בפער גדול בשאלה מי יהיה ראש ממשלה אחרי הבחירות.

 

בסקר שנערך על ידי פרויקט המדגם בפיקוחו של הפרופסור קמיל פוקס, ענו 62% כי הם סבורים שנתניהו יהיה ראש הממשלה הבא. אחריו ובפער משמעותי הגיע יושב ראש מפלגת העבודה, יצחק הרצוג, עם 15% בלבד. אחריהם הגיעו שר החוץ אביגדור ליברמן ומשה כחלון שקיבלו שלושה אחוזים כל אחד.

 

במדד שביעות הרצון שמתפרסם בתכנית מדי שבוע נשאר משה כחלון בהובלה גם השבוע. כחלון, שהודיע על הקמת מפלגת "כולנו" ובימים הקרובים צפוי לפרסם את השמות שירכיבו את רשימתו לכנסת, נשאר לפני נפתלי בנט שהגיע במקום שני ולפני ראש הממשלה נתניהו במקום השלישי.

אחריהם הגיעו שר החוץ ליברמן, הרצוג ושר האוצר לשעבר יאיר לפיד סגר את הרשימה ויכול רק להיזכר בערגה בימים שלפני בחירות 2013, אז מדד שביעות הרצון ממנו היה גבוה הרבה יותר.