רוכב אופנוע נהרג בהתנגשות סמוך לגשר פלמחים

התאונה הקטלנית אירעה בכביש 4 כאשר גבר בן 34 התנגש במשאית. מחקירה ראשונית עולה כי מסיבה שאינה ברורה הרוכב איבד שליטה וסטה מנתיבו

רוכב אופנוע בן 34 התנגש הערב (ראשון) במשאית בגשר פלמחים שבמחלף יבנה על כביש 4. צוות מגן דוד אדום שהגיע למקום נאלץ לקבוע את מותו. מחקירה ראשונית עולה כי מסיבה שאינה ברורה הרוכב איבד שליטה באופנועו והתנגש במשאית שחנתה על הגשר.

על פי דוח של עמותת "אור ירוק", בשבוע שעבר נהרגו בתאונות דרכים בכבישי ישראל ארבעה בני אדם. שמונה בני אדם נפצעו באורח קשה. התאונה הקטלנית הראשונה בשבוע שעבר אירעה ביום רביעי. נהג משאית בן 80 מחברון נהרג בכביש מספר 443 באזור מצפה מודיעין. הוא ירד מרכבו, ככל הנראה כדי לתקן תקלה, נפגע ממכונית פרטית ונהרג במקום.

יממה לאחר כן נהרג ליד מחלף שפירים הולך רגל בשנות ה-70 לחייו. הוא נפגע מרכב פרטי ומותו נקבע במקום על ידי צוות טיפול נמרץ של מגן דוד אדום. ביום שישי נהרג בקריית אונו גבר בן 77, שהתנגש בעמוד חשמל. ייתכן שהאיש התנגש בעמוד בעקבות התקף לב במהלך הנהיגה.

אתמול נהרג בכניסה לעוספיה אדמונד אמיר רוחאנה, בן 24, שרכב על אופנוע והתנגש חזיתית ברכב מסחרי. מחקירה ראשונית של המשטרה עולה כי נהגת הרכב המסחרי חסמה את דרכו של הרוכב לאחר שלא נתנה לו זכות קדימה.