תל אביב: מטען חבלה קטן התפוצץ ליד סוכנות חברת "סובארו"

לא היו נפגעים אולם נזק נגרם למקום. גם בעבר התרחשו במקום, ברחוב המסגר בדרום העיר, אירועים דומים. כוחות משטרה וחבלנים שהגיעו לזירה פתחו בחקירת המקרה

(20 שניות)

מטען חבלה התפוצץ הלילה (רביעי) ליד סוכנות של חברת "סובארו", ברחוב המסגר בדרום תל-אביב. לא היו נפגעים אולם נזק נגרם למקום. יש לציין כי גם בעבר התרחשו במקום אירועים דומים.

כוחות משטרה וחבלנים שהגיעו לזירה פתחו בחקירה. מפקד מחוז תל אביב, ניצב שחר איילון הגיע גם הוא למקום. מחקירה ראשונית עולה כי בכניסה לסוכנות הונח מטען חבלה קטן שהתפוצץ.

פיצוץ המטען הלילה מגיע אחרי כמה מקרים דומים שאירעו השבוע. ביום שני הונח מטען המדמה פצצה מתחת למכוניתה של עורכת הדין הפלילית אלמוגית אביטל בתל אביב.

כוחות גדולים של משטרה בסיוע חבלנים הגיעו לצומת הרחובות לוי אשכול ואלי כהן בעקבות שיחת טלפון אנונימית, ובמשך שעות ארוכות פירקו את המטען מרכב הג'יפ של עורכת הדין והעבירו אותו לפיצוץ מבוקר מחוץ לאזור המגורים. אביטל תושאלה במשטרה לאחר האירוע, בניסיון להבין מי עשוי היה להטמין את המטען ומדוע ירצה לאיים עליה.

יממה לאחר מכן, נמצא רימון הלם סמוך לביתו של קצין מיחידת נחשון של שירות בתי הסוהר, בכפר יונה שבשרון. הוא נוטרל ללא נפגעים. הקצין מפקד על צוות ליווי אסירים בבית משפט מחוזי בפתח תקווה. על פי הערכות, מדובר בעימות על רקע פרשת כוכב הצפון, בה מעורבים בכירים בארגוני פשיעה וסחר בסמים.