כתב אישום נגד אדם שהתגורר בישיבה בגין עבירות מין

כתב האישום, שהוגש הבוקר לבית המשפט המחוזי בפתח תקווה מייחס לנאשם עבירות של מעשי סדום בנסיבות אינוס, מעשי סדום וכן מעשים מגונים

פרקליטות מחוז מרכז הגישה הבוקר (חמישי) לבית המשפט המחוזי בפתח תקווה, כתב אישום כנגד נאשם שהתגורר בישיבה, בגין ביצוע עבירות מין חמורות ב-3 אחים קטינים בני משפחה אחת בגילאים 9-14.

כתב האישום מייחס לנאשם עבירות של מעשי סדום בנסיבות אינוס, מעשי סדום וכן מעשים מגונים.

על פי כתב האישום, המתלוננים נהגו להגיע לחדרו של הנאשם על מנת ללמוד תורה, והוא ביצע בהם לאורך מספר חודשים עבירות מין חמורות שכללו מעשי סדום רבים. עם אחד הקטינים, נהג הנאשם להיפגש על בסיס יומיומי, כאשר בתמורה למעשיהם, נתן הנאשם לקטינים בכל פעם שקלים בודדים.

אחד הילדים סיפר אתמול בראיון לחדשות 10 כי החשוד בהתעללות אנס אותו מספר פעמים: "הוא התחיל להוריד לי את המכנסיים. התנגדתי לזה בהתחלה. לא רציתי בכלל את זה. התווכחתי איתו הוא סתם לי את הפה. הוא אנס אותי פעמיים, בערך פעמיים".

בהמשך, לאחר שהבחין כי אחיו הקטנים, בני 9 ו-11, מתנהגים באופן מוזר, הוא שאל אותם והבין שגם הם נוצלו מינית: "הם סיפרו לי מה שקרה - שהוא תמיד היה מביא להם כסף, והוא היה לוקח אותם לחדר, היה שם להם משחה ומה שעשה עשה".

בסופו של דבר הוגשה תלונה נגד הנאשם שנחקר כבר בעבר על שני מקרים של תקיפה מינית של ילדים, אך לא נשפט בשל אי-כשירות נפשית. פקד גיא ז'קובסון ממשטרת פתח תקווה מספר: "הוא הודה למעשה שהוא אנס את הקטינים. הוא הודה בביצוע מעשה סדום, מעשים מגונים לאורך תקופה של מספר חודשים בעשרות הזדמנויות שונות".