מטח לעבר הדרום: 3 רקטות באזור אשדוד ואשקלון

רקטות הגראד התפוצצו בשטחים פתוחים ולא גרמו לנפגעים או לנזק. בשעות הלילה התפוצצו שלוש רקטות באזור באר שבע - 11 בני אדם לקו בחרדה. חיל האוויר ממשיך לתקוף ברצועה - הלילה הופצצו בתים של שני בכירים בזרוע הצבאית של חמאס

על רקע ירי הרקטות מלבנון לעבר הגליל המערבי, נמשך גם ירי הרקטות מרצועת עזה לעבר ישראל. שלוש רקטות גראד התפוצצו הבוקר (חמישי) בשטחים פתוחים ליד הערים אשדוד ואשקלון. לא היו נפגעים ולא נגרם נזק.

לאחר מכן התפוצצה רקטת קסאם בשטח פתוח במועצה האזורית שער הנגב. גם במקרה זה לא היו נפגעים ולא נגרם נזק.

הירי לעבר הדרום נמשך גם בשעות הלילה. שלוש רקטות גראד התפוצצו סמוף לחצות בשטחים פתוחים בבאר שבע. 11 בני אדם לקו בחרדה ופונו לקבלת טיפול בבית החולים "סורוקה" בעיר. בעקבות המשך הירי לעבר באר שבע, הלימודים בעיר לא יתקיימו גם היום.

צה"ל תקף בתים של שני בכירים בחמאס

חיל האוויר ממשיך לתקוף יעדים ברצועת עזה: במהלך הלילה תקפו מטוסי קרב את ביתו של יאסר נאתת, האחראי על ירי הרקטות לעבר ישראל בגזרת רפיח, ואת ביתו של מוחמד סינוואר, מפקד חטיבת חאן יונס בזרוע הצבאית של חמאס. לא ברור אם השניים נפגעו בתקיפות.

בנוסף, תקפו מטוסי חיל האוויר כ-60 יעדים נוספים. בין המטרות שהותקפו - מסגד ששימש מחסן אמצעי לחימה ומקום מפגש לפעילי חמאס בשכונת שייח' רדואן בעיר עזה, מוצב של משטרת חמאס, כ-15 מנהרות וכ-15 בונקרים מהם בוצע ירי לעבר כוחות צה"ל.