בנו של כוכב הקולנוע ג'ון טרבולטה מת בחופשה משפחתית

ג'ט טרבולטה, בן 16, נמצא מת בחדר האמבטיה בבית קיט באיי הבהאמה. מהערכה ראשונית עולה כי הנער חטף התקף פרכוסים וככל הנראה נחבט בראשו באמבטיה ומת מעוצמת המכה

טרגדיה בהוליווד: בנו של כוכב הקולנוע ג'ון טרבולטה מת אמש (שישי) במהלך חופשה משפחתית באיי הבהאמה. עדיין לא ידועה סיבת המוות של הנער, שהיה בן 16 במותו.

ג'ט טרבולטה, בנו הבכור של טרבולטה ואשתו השחקנית קלי פרסטון, סבל מאז ילדותו מהתקפים. על פי הערכה ראשונית, ג'ט חטף התקף בזמן שהיה בחדר האמבטיה וייתכן כי ספג מכה קשה בראשו מהכיור בזמן שהתמוטט ארצה. ייתכן והמכה גרמה למוות. הגופה תועבר ככל הנראה לנתיחה על מנת לאמת את סיבת המוות.

בני משפחת טרבולטה הגיעו לאיי הבהאמה ביום שליש השבוע כדי לחגוג את ראש השנה האזרחית החדשה. עוזרת הבית, מצאה את גופתו של ג'ט במהלך עבודות הניקיון. היא מיהרה להזעיק את כוחות ההצלה ואלו פינו את הנער לבית החולים פריפורט. הרופאים נאלצו לקבוע את מותו.

עורך דינו של השחקן אמר כי "היה קשר מדהים בין ג'ט לאביו. זה כל כך קשה לקבל את העובדה שהוא מת". הוא הוסיף ואמר כי טרבולטה ואשתו מתאבלים על מות בנם. "כולנו פה כדי לעזור להם בכל דרך שנוכל, הכאב שלהם כל כך נוגע לכולנו", דברי עורך דינו של טרבולטה. לבני הזוג יש עוד שתי בנות.