שיקגו: התגלתה גופתו של אחיינה של ג'ניפר הדסון

שלושה ימים לאחר שנמצאו גופותיהם של אחיה ואימה של הזמרת והשחקנית זוכת האוסקר, נמצאה גופתו של ג'וליאן קינג, אחיינה בן השבע. אחד החשודים העיקריים ברצח המשולש הוא וויליאם בלפור, אביו החורג של הילד

סוף טרגי לפרשת הרצח שמסעירה את ארה"ב: שלושה ימים לאחר שנמצאו גופתיהם של אמה ואחיה של הזמרת המצליחה ושחקנית זוכת האוסקר ג'ניפר הדסון, נמצאה הלילה (שלישי) גופתו של אחיינה ג'וליאן קינג בן השבע.

החיפושים אחר קינג בן השבע החלו לאחר רציחתם של אימה ואחיה של הדסון בסוף השבוע בביתם. הזמרת הציעה פרס בסך מאה אלף דולרים עבור מי שיימסור מידע שיוביל למציאתו של אחיינה שנעדר מאז יום שישי, אך כאמור החיפושים הסתיימו הלילה בצורה טרגית.

גופתו של הילד, שהוכרז כנעדר מאז נרצחו קרובי משפחתו, נמצאה על ידי כוחות המשטרה בשיקגו במושב אחורי של מכונית ספורט גנובה, כ-16 קילומטרים מבית משפחתה של השחקנית והזמרת. דוברת משטרת שיקגו מסרה כי הילד בן השבע ככל הנראה נורה למוות. גופתו תועבר ביממה הקרובה למכון הרפואי לבדיקה פתולוגית.

המניע לרצח המשולש עדיין לא ברור, אולם במשטרה גוברת ההערכה כי מי שביצע אותו קשור למשפחה. עד כה עצרה המשטרה את גיסה של הדסון, וויליאם בלפור, אביו החורג של הילד, שסומן כחשוד העיקרי במעורבות ברצח הכפול של אמה ואחיה של השחקנית והזמרת ובחטיפתו של אחיינה.

אחרי מציאת גופתו של אחיינה הסתגרה השחקנית וסירבה להתראיין לכלי התקשורת. "מיס האדסון ביקשה לשמור על פרטיותה", אמר דובר מטעם המשפחה. "זוהי תקופה קשה מאד לה ולמשפחתה", הסביר בצאתה מהמכון הרפואי, לאחר שנתבקשה לזהות את גופת הילד.

הדסון, שהחלה את הקריירה שלה כמתחרה בתכנית הכשרונות "אמריקן איידול", לאחר ששוכנעה על ידי אימה לגשת למבחנים לתכנית, זכתה בשנים האחרונות להצלחה מסחררת בארה"ב וברחבי העולם. היא זכתה באוסקר על הופעתה בסרט "נערות החלומות", שם האפילה על כוכבת הסרט, הזמרת ביונסה.

לאחר מכן השתתפה בסרט "סקס והעיר הגדולה". אלבומה האחרון, נמצא בפסגת טבלאות המכירות בארה"ב. בראיון שהעניקה לאחרונה לסוכנות הידיעות איי.פי. היא סיפרה על יחסיה הקרובים עם משפחתה: "משפחתי לא ממש מעוניינת באור הזרקורים, אז כשאני שבה הביתה לשיקגו - אני פשוט ג'ניפר ואמא שלי היא פשוט אמא. אתה קם ועושה את הכל בעצמך. אני אוהבת את זה".