חשד: אב רצח את אשתו ושתי בנותיו הקטנות, והתאבד

גופותיהם של תינוקת בת חודשיים, אחותה בת ה-3 והוריהם נמצאו בדירת מגורים בהוד השרון • על הגופות נמצאו סימני ירי והמשטרה חושדת כי מדובר ברצח והתאבדות • בני המשפחה נמצאו לאחר שההורים - שניהם קציני משטרה - לא התייצבו הבוקר במקום עבודתם, וחבריהם ליחידה חששו לשלומם • שוטר שהגיע לזירה: "זהו אחד האירועים הקשים שראיתי"

(3:45 דק')

טרגדיה בהוד השרון: ארבע גופות, של אב, אם ושתי בנותיהן הקטנות, בת שלוש ובת חודשיים, נמצאו הבוקר (חמישי) בדירת מגורים ברחוב בן צבי שבהוד השרון.

על הגופות נמצאו סימני ירי והחשד המרכזי של המשטרה הוא כי הגבר, קצין משטרה בימ"ר מרכז, ירה באישתו - גם היא קצינת משטרה במרחב השרון - ובילדיו והתאבד. בזירת האירוע נמצא האקדח, ששימש ככל הנראה את היורה.

שמותיהם של ההרוגים: מייקל פישר, אבי המשפחה שירת במשטרה כקצין ביחידה המרכזית של מחוז המרכז, אישתו הילה, גם היא שוטרת ועבדה כקצינת הדרכה, וילדיהם - יובל בן השלוש והבת ירדן שנולדה לפני חודשיים.

בני הזוג לא הגיעו היום למקום עבודתם, והדבר עורר את חשדם של חבריהם ליחידה שחששו כי משהו אינו כשורה. לאור הדאגה לשלומם, נשלחו שוטרים לבית המשפחה, ומשלא נענו הם החליטו להיכנס לדירה דרך מרפסות השכנים. בתוך הבית נגלה לעיניהם מראה מזעזע - כל בני המשפחה נמצאו ירויים וללא רוח חיים.

השוטרים הזעיקו למקום את צוותי מד"א, ואלו ניסו לבצע בארבעה החייאה, אולם בתום מאמצים הם נאלצו לקבוע את מותם. גם צוותי מד"א מעריכים כי מדובר באירוע התאבדות. למקום הגיעה ניידת של הזיהוי הפלילי, על מנת לגלות ולהבין מה קרה.

"לא היה להם שום סיכוי", סיפר לחדשות nana10 הפראמדיק אילן בנסקי ממד"א אזור ירקון, שהיה אחד הראשונים שהגיעו לזירת האירוע. "אנחנו מעריכים שהם מתו לפחות שעתיים לפני שהגענו. מצאנו אותם ללא רוח חיים. מי שקיבל אותנו היו השוטרים שפתחו לנו את הדלת.

"כשנכנסנו מצאנו בסלון את האישה כשהיא ירויה ובעלה סמוך אליה. בפינת האוכל, סמוך לארוחה הבוקר, מצאנו את הילד בן השלוש, ובאחד החדרים מצאנו את התינוקת בת החודשיים. מדובר באחד המראות הקשים ביותר שראיתי. הדירה היתה מלאת דם ונאלצנו לעקוב אחרי שבילי הדם כדי למצוא את הקורבנות".

אחד השוטרים שנמצא בזירה סיפר כי האירוע הוא אחד הקשים שראה. "מדובר באירוע שמשלב ילדים והורים", הוא אמר בשיחה עם nana10. "נסיבות האירוע עדיין לא ברורות לנו ואנו ממתינים לצוותי הזיהוי הפלילי. האירוע הזה מאוד רגיש מכיוון שחלק מהמעורבים הם אנשי משטרה".

כעת נבדק כיצד ייתכן שאיש לא שמע את קולות הירי שבקעו מהדירה. בשלב זה עדיין לא נמצא מכתב שמסביר את המעשה, אולם במשטרה מעריכים שכאשר תיסרק הזירה - יימצא גם המכתב.