"יכול להיות שהיא מבינה וקשה לה עם מה שהיא עשתה"

אולגה בוריסוב, האם שחשודה שהטביעה למוות את בנה, לא השתתפה בהלוויתו, בהחלטת בית המשפט העליון. האבא, אילן יהודה תמך במאבקה של אשתו להגיע ללוויה, אולם נאלץ לעמוד לבד מעל קברו של אלון בן ה-4

(2:52 דקות)

בית המשפט העליון דחה אחר הצהריים (ראשון) את בקשתה של אולגה בוריסוב, האם החשודה כי הטביעה למוות את בנה אלון מול חוף בבת ים, להשתתף בהלווית בנה.

מוקדם יותר היום דחה בית המשפט המחוזי בפתח תקווה את בקשתה, לאחר שזו נדחתה גם ביום שישי על ידי בית משפט השלום בראשון לציון.

בוריסוב, בת 44, נעצרה בלילה בין חמישי לשישי בשבוע שעבר אחרי שאזרחים התקשרו למשטרה ודיווחו כי היא מסתובבת בחוף הים ומספרת שהטביעה למוות את בנה. גופתו נמשתה מן המים, אך לצוות מד"א שהגיע למקום לא נותר אלא לקבוע את מותו. האם שיחזרה את הרצח ובחקירתה במשטרה סיפרה, כי החליטה להיפטר ממנו כיוון ש"היווה נטל".

אתמול שוחרר למעצר בית בעלה של בוריסוב, אילן יהודה, החשוד באי-מניעת פשע. הוא צווה להפקיד את דרכונו במשטרה על מנת שלא יימלט מהארץ, ושוחרר בתנאי שלא ייצור כל קשר עם משפחת אישתו. היא, מצידה, נשלחה לבדיקה פסיכיאטרית, כדי לבדוק אם היא כשירה לעמוד לדין.

כמו כן פורסם אתמול, כי במשטרה נבדק החשד, לפיו מקרה הרצח המזעזע לא היה הפעם הראשונה בה ניסתה בוריסוב לפגוע בבנה. החשד הוא כי ניסתה לפגוע בו במהלך טיול ברוסיה, אך לא הצליחה לבצע את זממה.