במשטרה חוששים: פרשת רוז תסתיים באופן טרגי

את החוקרים שהיו מעורבים בחקירת הרצח של הודיה קדם, המקרה של רוז מחזיר לאותם ימים קשים כשחיפשו אחר הודיה הקטנה. נצ"מ (בדימוס) שאול נעים: עדיין יש לי תקווה קלה שזה לא יהיה מקרה הודיה קדם 2

כל מי שהיה מעורב בפרשת הרצח של הודיה קדם לפני שש שנים אינו יכול שלא להיגרר להשוואה בין הפרשה היא לפרשת העלמותה של רוז הקטנה - בעיקר בין כל מה שידוע למי שמחובר היטב לחדרי החקירות, ומתבסס על מה שלתקשורת אסור עדיין לפרסם.

הרשת מגיבה בשמועות לפרשת העלמותה של רוז
השכנים של רוז: היא הייתה ילדה שקטה ומופנמת
במשטרה גובר החשש לחייה של רוז הקטנה

נצ"מ (בדימוס) שאול נעים, לשעבר קצין החקירות של מחוז ירושלים: "עדיין יש לי תקווה קלה שזה לא יהיה מקרה הודיה קדם 2 ואולי ימצאו אותה, אולי חטפו אותה או הבריחו".

בדצמבר 2002 היה זה אלי פימשטיין אביה שדיווח על העלמותה. הוא שבר כל שיא של אכזריות ומכר למדינה שלמה מצג שווא של כאב. ימים ספורים לאחר מכן שהחיפושים היו בעיצומם, בעקבות עדותו של פועל פלסטיני שראה את פימשטיין כורה את הקבר ביער המגינים נמצאה הגופה.

פימשטיין הודה כי רצח את בתו הטביע אותה למוות באמבטיה וקבר אותה לפי תוכנית שהכין מראש.

"אתה שואל את עצמך, איך קורה דבר כזה?"

ניסים סלוק, נהג האמבולנס שהיה עם הצוות שפינה את גופתה של הודיה סיפר לחדשות 10 על הרגע הנורא: "כשאתה מגיע למקום כזה, גשם, ערפל, עצים אתה נכנס בשער, אתה רואה ילדה בתוך בור, איך אתה מוציא אותה עכשיו? אתה אומר לעצמך איך קורה דבר כזה".

האם הסיפור של רוז יסתיים גם כן במוות? החששות הם שכן, התקוות שלא.

נעים: "בוודאי השוטרים מתפללים, אבל יחד עם זאת אני סמוך ובטוח שעושים הכל, הכל, כדי לאתר את הילדה".

העובדה שבמשך שלושה חודשים לא ידעו במשטרה דבר על העלמותה של הילדה מעלה סימני שאלה כבדים לגבי התנהלות הפרשה.