ראש הממשלה לקה בשפעת קלה וביטל סדר יומו

אולמרט אמור היה לקיים סיור בצפון הארץ ולהשתתף באירוע הוקרה למגזר הבדואי אולם עקב מחלתו בוטלה השתתפותו. כבר אתמול במהלך ישיבת הממשלה הממושכת הוא חש בכאבי ראש וצרידות שהחריפו<BR>

ראש הממשלה אהוד אולמרט לקה בשפעת קלה ועל כן החליט לבטל את כל הפגישות שנקבעו לו היום (שני). אולמרט אמור היה לקיים סיור בצפון הארץ ולהשתתף באירוע הוקרה למגזר הבדואי אולם עקב מחלתו בוטלה השתתפותו.

גורמים בלשכתו מסרו כי כבר אתמול במהלך ישיבת הממשלה הממושכת, בנושא אישור תקציב המדינה לשנת 2009, הוא חש בכאבי ראש וצרידות שהחריפו היום.

השר לביטחון פנים, אבי דיכטר, ציין היום לשבח את מסירותו של אולמרט להשיג את אישור התקציב אמש למרות מחלתו, ואמר במסיבת עיתונאים "רה"מ ישב חולה עד שתיים לפנות בוקר מתוך רצון אמיתי להעביר את התקציב הזה בצורה שלמה .

באוקטובר שנה שעברה חשף אולמרט כי הוא לקה בסרטן הערמונית. לדבריו, מדובר בגידול מיקרוסקופי נטול גרורות שניתן להסיר בטיפול כירורגי קצר, ושלא ידרוש הקרנות או טיפול כימותרפי. מאז עבר ראש הממשלה מספר בדיקות הדמיה.

עד כה החליט אולמרט, בשיתוף עם רופאיו שלא לעבור ניתוח להסרת הגידול. לטענת הרופאים, אולמרט נמצא במעקב רפואי צמוד, וכי בינתיים אין צורך בהליכים פולשניים.