איטליה: תחרות יופי לנזירות בלבד

מתברר שלא כל הנזירות הן מבוגרות וחמורות סבר, כך טוען הכומר הקתולי אנטוניו רונגי שארגן תחרות יופי ייחודית באינטרנט. המשתתפות: נזירות בלבד. בתחרות הזו גם האופי קובע: לצד כל תמונה של נזירה יופיע שם המסדר בו הן משרתתות ותפקידן

כמרים קתולים אמנם נשבעים לחיי פרישות, אבל כומר אחד מאיטליה החליט לפרוץ את המסגרת הקפדנית ולצאת ביוזמה מודרנית: תחרות יופי לנזירות.

ה"גרדיאן" הבריטי מדווח על יוזמתו החדשנית של הכומר האיטלקי, אנטוניו רונגי שלא הולכת יד ביד עם האמרה "אל תסתכל בקנקן אלא במה שיש בו". "אתה באמת חושב שכל הנזירות מבוגרות, קפדניות וקודרות?" טוען הכומר. "זה לא המצב בימים אלו. ישנן נזירות מאפריקה ואמריקה הלטינית שהן באמת מאד מאד נחמדות. במיוחד הברזילאיות".

האב רונגי נשבה ביופיין של הנזירות, עד שהוא החליט לארגן תחרות יופי עבורן. בשונה ממלכת היופי של איטליה, הנזירה האיטלקית היפה ביותר תיבחר בתחרות שתיערך באינטרנט. החל מהחודש הבא יפרסם רונגי באתר האינטרנט שלו תמונות של הנזירות שרוצות לקחת חלק במיזם הייחודי. לצד התמונות של המתמודדות הצנועות, יופיעו פרטים אודות המסדר אליו הן משתייכות ואילו תפקידים הן מבצעות שם. כל מתמודדת תוכל גם להוסיף פרטים על תכונותיה.

רונגי אומר כי מספר נזירות העלו בפניו את הרעיון, בזמן שיחה על חוף הים סמוך לנאפולי. מה הכומר והנזירות עשו שם? הנזירות בסך הכל סייעו לכומר ביוזמה לא קונבנציונאלית נוספת שלו – שכנוע מתרחצים לשאת תפילה.