אוסטרליה: ראש העיירה הזמין רווקות מכוערות לבוא לעירו

ג'ון מולוני, שעומד בראש עיירה קטנה באוסטרליה בה מספר הגברים גדול פי חמישה ממספר הנשים, מצא פתרון מקורי: הוא הזמין את הרווקות המכוערות באוסטרליה לעבור לגור בעירו. מיותר לציין שהנשים המקומיות, וגם הגברים, לא כל-כך התלהבו מהרעיון המקורי

בעיירת מכרות קטנה במדינת קויינסלנד שבאוסטרליה, הצליח ראש העיר להרגיז מאוד את הנשים המקומיות.

הכל התחיל כשג'ון מולוני, ראש עיריית מאונט איסא, התראיין לעיתון מקומי ויצא בפניה נרגשת לרווקות המכוערות של אוסטרליה: "עם 5 בחורים על כל נערה, יורשה לי להציע כי נשים מאותגרות-יופי יעברו למאונט איסא", אמר מולוני בראיון. "לעיתים קרובות ניתן לראות כאן בחורה לא כל-כך אטרקטיבית הולכת ברחוב עם חיוך על פניה. בין אם היא נזכרת בדבר מה מהעבר או מצפה לערב הבא, ישנה מידה מסוימת של אושר."

מולוני הוסיף כי "ישנן נשים, מאזורים אחרים של אוסטרליה, שצריכות לעבור למאונט איסא, היכן שהאושר מחכה להן". "למען האמת היופי הוא רק שטחי", אמר. "הלא יש סיפור אגדה על ברווזון מכוער שמתפתח לברבור יפה"

לא מוכן להתנצל

מלוני, שעומד בראש עיירה עתירה בגברים אשר מפורסמת יותר בשל המכרות התת -קרקעיים שלה ופחות בשל יכולתה לייצר שידוכים מוצלחים, סירב להתנצל. לטענתו הוא פשוט "אמר את הדברים כפי שהם".

"אני בחור שמכבד נשים", ניסה להסביר את עצמו, "אני מאמין שעלינו לדאוג לנשים. נאמר לי שמספר הגברים כאן גדול פי חמישה ממספר הגברים. אם אכן כך המצב אולי זוהי הזדמנות טובה עבור נשים בודדות"

חברי מועצה סיפרו כי העירייה הוצפה בשיחות טלפון נזעמות מצד נשים וגם גברים שהתלנונו על ההערות של ראש העירייה. "זה מצייר את הנשים כאן כסוג ב' ורומז כי הגברים יתפשרו על כל דבר" אמרה אחת מנשות העירייה. "לדעתי זה דוחה למדי"